• Головна
  • «Довідник стажера» допоможе молоді реалізуватись в професійному плані», - Г. Бордун
10:54, 23 листопада 2012 р.

«Довідник стажера» допоможе молоді реалізуватись в професійному плані», - Г. Бордун

Львівська міська рада та ГО «Центр громадянських ініціатив» випустили у світ «Довідник стажера» – видання для студентства та молоді, яка бажає дізнатись якомога більше про можливість самореалізації себе за допомогою Львівської міської ради та програми стажування «Перший кар’єрний крок».

«Першопочатковим задумом самої програми було те, що молоді люди самі визначають, що їм потрібно, що для них є важливим. Ми спробували спільно з тими людьми, які є на стажуванні, дати собі на розуміння, що потрібно, що це може їм дати. Для нас цей довідник є дуже важливим, адже тут поєднані думки, бажання, результати стажування молодих людей, а також праця організацій, які опісля беруть цих людей до себе на роботу», - зазначила Галина Бордун, керівник програми стажування «Перший кар’єрний крок», начальник відділу кадрів апарату виконкому ЛМР.

Довідник – це 90 сторінок актуальної інформації: історії успіху стажерів, поради від експертів та роботодавців, корисна інформація та важливі контакти.

 «Це дуже важлива ініціатива, адже на цьому ніхто не заробляє жодної копійки, але має дуже благородне прагнення допомогти іншим, особливо допомогти молодим. Молодь - це наше майбутнє, і гордий я, що мав можливість до цього долучились», - повідомив Остап Маланюк, керівник відділу з управління людськими ресурсами компанії «GlobalLogic, Lviv». 

«Я вважаю, що це неоціненний вклад для молодої людини. Те, що вона перший свій досвід почерпне у стінах міської ради, буде поштовхом і розумінням того, що вона має робити в майбутньому», -  розповіла Любов Загайна, голова ГО «Центр громадянських ініціатив».

Структура довідника складається з декількох блоків: інформаційний блок про програму стажування «Перший кар’єрний крок», розділ з враженнями учасників програми від стажування в стінах мерії, практичні поради роботодавців, юристів та фахівців сфери HR. До випуску довідника з порадами експертів різних галузей долучились такі компанії: ПАТ «Банк Форум» та ПАТ «Діамантбанк», ТОВ «Система швидкого харчування», компанії «SoftServe», «GlobalLogic» та «Елекс».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...