• Головна
  • «Питання будівництва соціального житла постійно перебуває під контролем Львівської ОДА», – Матолич.
19:23, 22 листопада 2012 р.

«Питання будівництва соціального житла постійно перебуває під контролем Львівської ОДА», – Матолич.

20 листопада перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич провів нараду з питань реалізації житлових програм в поточному році та перспектив їх втілення на 2013-2017 роки. 
На території Львівщини у  2012 році діє 7 програм, згідно з якими освоєно 61,8 млн. грн. державних коштів та побудовано 233 квартири загальною площею 14121,03 м2. Про це повідомив З Богдан Матолич, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації під час наради з питань реалізації житлових програм в поточному році та перспектив їх втілення на 2013-2017 роки. 


Під час обговорення особливостей реалізації житлових програм учасники наради наголосили на доцільності розробки єдиної обласної програми із будівництва соціального та доступного житла в обсягах 2,5 тис. квартир упродовж 2013-2017 років. Зокрема, було зазначено, що розробникам цієї Програми необхідно:

- визначити черговість освоєння територій та потребу в коштах відповідно до кількості черговиків в населених пунктах;

- забезпечення концентрації коштів на окремих об’єктах;

- здешевлення вартості 1 м2 житла;

- рекомендувати, як пріоритетний, механізм фінансування будівництва об’єктів житла через житлово-будівельні кооперативи.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови ОДА доручив головному управлінню з питань Євро 2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації у найкоротші терміни доопрацювати Програму на подати на розгляд і затвердження Львівській обласній раді. Також Богдан Матолич дав доручення районним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування передбачити кошти на фінансування заходів зазначеної Програми на умовах співфінансування з державного бюджету.

«Питання щодо будівництва соціального та доступного житла постійно перебуває під контролем Львівської облдержадміністрації», – резюмував Богдан Матолич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...