• Головна
  • Ректори провідних університетів Канади приїдуть до Львова
17:50, 21 листопада 2012 р.

Ректори провідних університетів Канади приїдуть до Львова

У лютому наступного року,  до Львова приїде представницька делегація  ректорів провідних університетів Канади.

IMG_3756

 Про це  повідомила Карен Макбрайд, президента Канадського бюро  міжнародної освіти на засіданні Ради ректорів  Львівщини, який проходив  у Національному університеті “Львівська політехніка”  

Голова ради, ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало і начальник Львівського обласного управління освіти і науки Михайло Брегін представили ректорам гостю — президента Канадського бюро  міжнародної освіти пані Карен Макбрайд. – повідомляє прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

            Ця неурядова організація Країни Кленового Листя  має двадцятирічний досвід реалізації  в нашій державі  різноманітних проектів щодо реформування  управління персоналом  державної служби України, залучення вищих навчальних закладів Канади до всесвітнього і європейського освітнього простору, плідної співпраці з багатьма провідними університетами світу.

IMG_3758

   «Бюро міжнародної освіти плідно працює над тим, аби ці питання стали пріоритетними для політичних та академічних кіл Канади, що своєю чергою сприяє встановленню їх тісних контактів з окремими особами, організаціями та інституціями у всьому світі.» - наголосила Карен Макбрайд.
Крім  ознайомчих цілей, він мав і суто практичний вислід.

 Ректор Львівської політехніки Юрій Бобало звернувся із проханням до своїх колег підготувати до 15 грудня конкретні пропозиції щодо  освітнього і наукового співробітництва між українськими і канадськими університетами.

IMG_3743

           Коротка довідка

            Із 1992 року Канадське бюро міжнародної освіти (КБМО) є однією з провідних освітніх організацій у цій країні, яка має успішний досвід роботи у сфері реформування державного сектору, зокрема, освіти.  Організація розробляє, впроваджує та управляє проектами, проводить дослідження, надає експертизу з оцінки та управління ризиками, застосовує інформаційні та комунікаційні технології для сприяння розвитку та розбудови держав-партнерів Канади. Одним з найважливіших принципів, яким КБМО керується у своїй роботі, є орієнтація на конкретний практичний результат.  Серед  клієнтів організації — Канадське  Агентство з міжнародного розвитку (CIDA), Департамент міжнародних відносин та міжнародної торгівлі та Канадське Агентство з розвитку людських ресурсів. Чисельність персоналу  КБМО — 200 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...