• Головна
  • Діти народженні восени живуть довше
09:15, 21 листопада 2012 р.

Діти народженні восени живуть довше

Діти, що народились в період з вересня по листопад, мають більші шанси дожити до 100 років, ніж ті, що народились в інші місяці.
Дослідів на цю тематику було кілька.
New Scientist повідомляє про роботу Леоніда і Наталії Гаврилових (Leonid Gavrilov, Natalia Gavrilova) з Чікагського університету, що була нещодавно представлена в Сан-Франциско на щорічному з’їзді Американського демографічного товариства, і яка підтвердила результати попередніх робіт.

Автори висувають кілька гіпотез, що пояснюють феномен довгого життя народжених у вересні, жовтні та листопаді.Однією  з них, немовлята, що з'явилися на світ восени, мали значно менший ризик зараження сезонними, в першу чергу літніми, інфекційними захворюваннями, що зазвичай несе довготривалі негативні наслідки для здоров'я людини.

Серед інших гіпотез - дефіцит вітамінів в раціоні матерів тих немовлят, що народилися взимку, навесні чи влітку, а також можливий вплив сезонних коливань гормонального фону.

В минулому році дослідники з'ясували, що середня тривалість життя чоловіків з італійського регіону Тоскана - 79,6 років, що робить їх найбільшими довгожителями в світі серед представників сильної статі. - пише сайт mam.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...