• Головна
  • Сенат Вроцлавської політехніки присвоїв звання Doctor Honoris Causa ректору Юрію Бобалу
15:35, 20 листопада 2012 р.

Сенат Вроцлавської політехніки присвоїв звання Doctor Honoris Causa ректору Юрію Бобалу

Делегація зі Львова взяла участь у святкуваннях в сусідній Польщі в м. Вроцлаві. В рамках святкування гості  побували у політехніці Вроцлава, якого зі Львовом єднає багаторічна співпраця.

Професор Юрій Бобал, який відомий, зокрема, теоретичними працями в галузі надійності радіоелектронної апаратури приїхав з Польщі з новим званням - Doctor Honoris Causa.

 Ухвала сенату щодо надання цього звання приймається, як правило,таємним голосуванням. Але, як виняток, може бути інша процедура. Члени  сенату аплодують претенденту стоячи. Саме так і прийняли ухвалу щодо присвоєння почесного титулу Юрію Бобалу.  Підтримали кандидатуру львів'янина також науковці  Жешува, Лодзі і Познані.
«Керівники двох університетів, що були у складі делегації - це перший проректор Володимир Павлиш і проректор з науково-педагогічної роботи та  міжнародних зв'язків Юрій Рашкевич, обговорили низку важливих питань  подальшої українсько-польської співпраці .Йшлося, зокрема, проможливість надання студентам подвійних  дипломів — українських  і польських—після трьох семестрів магістерських студій. Один семестр студенти вчитимуться у сусідній країні.» - повідомляють у прес-службі Національного університету “Львівська політехніка”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...