• Головна
  • Львівяни частіше почали звертатись за субсидією
09:54, 20 листопада 2012 р.

Львівяни частіше почали звертатись за субсидією

У Львові в роспалі опалювальний сезон. Відтак, мешканці міста вже отримують перші платіжки із урахуванням оплати за спожите опалення, що є в більшості випадків є найдорожчою комунальною послугою.
Сьогодні, в цілому по місту Львову, проживає близько 248,5 тис. сімей. З початку 2012 року (січень-жовтень) до районних відділів управління соціального захисту Львівської міської ради за субсидією звернулись 20,4 тис. сімей, з яких призначено 19,8 тис. заявникам, (що становить 97,06%). 
Цікавим залишається той факт, що цьогоріч у вересні 2012 року зафіксували 1730 звернень за житловими субсидіями, а вже в жовтні (коли діяв опалювальний сезон) цього ж року, кількість звернень за субсидіями зросла в 2,4 рази до 4208 звернень. - повідомляють   у відділ соціального захисту

Для призначення субсидії громадянин пред’являє документ, який посвідчує особу (паспорт або інший документ) та подає:

1. Довідки про доходи всіх членів сім’ї за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії (за затвердженими формами); 
Громадяни, які займаються індивідуальною підприємницькою діяльністю, подають з податкових адміністрацій довідки про дохід за попередні два квартали, що передують місяцю звернення за призначенням субсидії.

У районному відділі управління соціального захисту громадянин заповнює заяву та декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні.

2. Для заповнення заяви та декларації необхідні:

- Паспорти всіх членів сім’ї;
- Ідентифікаційні номери;
- Предявити трудові книжки (для непрацюючих пенсіонерів). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...