Викладача, який працював на посаді завкафедри у Львівському аграрному університеті, оштрафували за хабарництво

Жовківський районний суд Львівської області оштрафував викладача університету за хабарництво.

Про це стало відомо із вироку суду, який був опублікований в Єдиному державному реєстрі судових рішень 14 вересня, повідомляє 032.ua.

Як йдеться у документі, викладач від 13 жовтня 2016 року працював на посаді завідувача кафедри будівельних конструкцій Львівського Національного аграрного університету.

18 грудня 2017 року, перебуваючи у приміщенні службового кабінету, він домовився із студентом про те, що той передасть йому 600-800 гривень за успішний захист курсового проекту з дисципліни «Проектування спеціальних конструкцій», а також успішне складання одного заліку та двох іспитів, які він викладав на той час.

Під час наступної зустрічі, яка відбулася у той же день, викладач отримав від студента хабаря у розмірі 800 гривень.

Також правоохоронці встановили, що з метою незаконного збагачення в один із днів третьої декади листопада 2017 року, викладач обумовив із іншим студентом необхідність передачі йому неправомірної вигоди в загальній сумі 500 доларів США.

За ці кошти він пообіцяв вплинути на Екзаменаційну комісію для атестації здобувачів вищої освіти у ЛНАУ і допомогти студенту успішно захистити його дипломну роботу перед цією комісією.

17 січня студент прийшов до службового кабінету викладача і передав йому хабаря у розмірі 200 доларів США (що згідно з курсом Національного Банку України становило 5 730 гривень 50 копійок). Ще 200 доларів США студент передав викладачу 22 січня.

Згодом, 25 січня, спілкуючись із викладачем, студент передав йому останню частину попередньо обумовленої ним суми неправомірної вигоди в розмірі 3000 гривень. Тоді й викладача затримали правоохоронці.

У суді чоловік визнав свою вину. У вчиненому він щиро розкаявся та попросив суд його суворо не карати.

Згідно із рішенням суду, викладачу призначили штраф в розмірі 1 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 18 700 грн., з позбавленням права займатись діяльністю чи обіймати посади, які пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків на підприємствах, установах чи організаціях незалежно від форм власності строком на 2 роки.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області впродовж 30 діб з часу проголошення. 

На посаді завідувача кафедри будівельних конструкцій Львівського Національного аграрного університету працював професор Іван Добрянський. 

Викладача, який працював на посаді завкафедри у Львівському аграрному університеті, оштрафували за хабарництво , фото-1

Cкріншот із автобіографії професора Івана Добрянського за 19 вересня 2017 року, де вказано, що він працює на посаді завідувача кафедри будівельних конструкцій ЛНАУ.

Невдовзі після затримання професора на хабарі у його службовому кабінеті, він покинув роботу в університеті. 

“Іван Добрянський не працює в університеті. Після інциденту, який стався, до службових обов'язків, він зрештою не приступав. Він був на лікарняному певний час, а весною цього року він подав заяву на звільнення”, - розповів у коментарі 032.ua перший проректор університету Боярчук Віталій Мефодійович.

Додамо, що у 2017 році Іван Добрянський був кандидатом на посаду ректора ЛНАУ. Із його автобіографії нам стало відомо також, що з квітня 2000 року по січень 2013 року він був деканом факультету будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету. 

Окрім цього, Добрянський опублікував понад 280 наукових та навчально-методичних праць, з них 4 монографії, 1 підручник, 3 навчальних посібники з грифом Міністерства освіти і науки України, 2 довідники і автором проектів багатьох християнських церков тощо. 

Авторка матеріалу: Ірина ТРУШ.

хабарництво Дубляни Львівський аграрний університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі