• Головна
  • Будинок для особливих людей у Львові завтра відсвяткує перший день народження
08:09, 15 листопада 2012 р.

Будинок для особливих людей у Львові завтра відсвяткує перший день народження

Спільнота «Лярш-Ковчег» завтра святкуватиме річницю першого у Львові будинку підтриманого проживання для людей з особливими потребами, повідомила координатор зовнішніх зв’язків Лілія Дурняк.
В рамках святкування буде представлено і розпочато проведення благодійної акції «Підтримай життя будинку». Її метою є збір коштів на функціонування та утримання будинку підтриманого проживання для осіб з розумовою неповносправністю. Під час акції кожен львів`янин та гість нашого міста зможе придбати мило ручної роботи зроблене людьми з розумовою неповносправністю.
Святкування відбудеться 16 листопада о 1500 за адресою: м. Львів, вул. Чигиринська, 75.

Коротка довідка:

«Лярш-Ковчег» у Львові – це перша спільнота Ляршу в Україні, яка офіційно стала членом Міжнародної Федерації Лярш у 2008 році.

На сьогодні спільнота об’єднує: чотири творчі майстерні, денну програму для осіб з глибокою розумовою неповносправністю, будинок підтриманого проживання та координаційний офіс.

Метою діяльності спільноти є дати особам, які відчужені від суспільства, можливість бути залученими в громаду, плекати почуття власної гідності та цінності свого життя, через спільну працю, спілкування, проведення дозвілля, дружбу та молитву.

Відгукуючись на потреби членів спільноти та їх родин, у листопаді 2011 року відкрився будинок підтриманого проживання «Витанія», де люди з особливими потребам, які займаються у майстернях чи відвідують денну програму, практикують самостійне життя за підтримки асистентів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...