• Головна
  • Каміння з Львівщини були використанні для реалізації Президентського гранту.
14:56, 14 листопада 2012 р.

Каміння з Львівщини були використанні для реалізації Президентського гранту.

Голова Львівської ОДА посприяв, щоб із Львівщини привезли 8 тринадцятитонних кам’яних брил в Коломию для створення парку «7 ЧУДЕСних писанок»,.
Ідея його створення належить молодій коломийській журналістці Оксані Островській, яка стала переможцем всеукраїнського конкурсу серед обдарованої молоді і отримала грант Президента України – понад 70 тисяч гривень.
Свій проект 25-річна журналістка назвала «Сім чудесних писанок». Вона стверджує, що це єдиний в Європі такий парк «писанкових скульптур» з каменю, і лише в Канаді є схожий парк, де зібрані писанки-яйця.
Упродовж трьох тижнів у Коломиї проходив симпозіум скульпторів-каменярів з Запоріжжя, Вінниці, Львова, Івано-Франківська, Коломиї. Вони виготовили сім скульптур. Ще одну скульптуру зробили студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, її встановили на території Коломийського педагогічного коледжу.
«У кожній роботі відображена писанка, але не як розписане яйце, а як символіка зародження життя», – наголошує Оксана Островська.
Кожна зі скульптур має свою назву та ідею: «Матір долі», «Народження», «Мелодія надій», «Початок», «Хранитель традицій», «Нерозлучники», «Писанкові діти – квіти писанкові» і навіть «Кура-чубатура». Планують також видати двомовний каталог з фотографіями цих робіт. -повідомляють ВІкна

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...