Найкращі школи Львова з англійської мови. Рейтинг-2018

Найкращі школи Львова з англійської мови. Рейтинг-2018, Ірина Труш

Сьогодні знання англійської мови є невід'ємним елементом сучасної успішної людини, адже ця мова одна із найпоширеніших у світі.

Тому 032 проаналізував дані УЦОЯО і склав рейтинг навчальних закладів Львова, де найкраще навчають дітей англійської. 

Зверніть увагу! Цей рейтинг не є рекламою певних навчальних закладів, а також не вважається репрезентативним.

Для його формування було використано лише відкриті дані Українського центру оцінювання якості освіти.

Як здійснювався підрахунок 

Рейтинг формувався на основі опублікованих результатів ЗНО-2018 із англійської мови Українським центром якості освіти. 

У рейтинг потрапили лише ті школи, більшість учнів яких, складаючи ЗНО, отримали з цього предмета від 180 і до 200  балів. Якщо ж випускники школи отримували від 180 до 200 балів, але при цьому їх було менше 10, тоді результати цього навчального закладу не враховувались.

Хто найкращий?

Очолила цьогорічний рейтинг найкращих шкіл із вивчення англійської мови Львівська українська приватна гімназія. 61,11 % випускників цього закладу, які складали ЗНО із англійської, отримали від 180 до 200 балів. 

Майже такий ж результат показали випускники Львівського фізико-математичного ліцею – 60,42%. 

Трійку найкращих замкнув Львівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія”, де 53,57% випускників отримали із англійської "відмінно". 

Четверте місце серед найкращих за результатами ЗНО-2018, посіла Львівська академічна гімназія при Національному університеті "Львівська політехніка". 51,81% випускників гімназії склали ЗНО на результат від 180 до 200 балів. 

П'ятірку найкращих замкнула Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка. 48,98% випускників гімназії склали ЗНО з англійської цього року від 180 до 200 балів.

З невеликим відривом шосте місце у рейтингу найкращих шкіл за результатами ЗНО з англійської мови посіла Львівська гімназія "Престиж" з поглибленим вивченням іноземних мов. 44,87% випускників навчального закладу отримали на ЗНО із цього предмету від 180 до 200 балів. 

Сьоме місце у рейтингу належить Львівській лінгвістичній гімназії Львівської міської ради Львівської області. 41,94 випускників цієї гімназії отримали від 180 до 200 балів. 

Відмінні результати із ЗНО з англійської показала і більшість випускників  Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови. Тут від 180 до 200 балів отримали 35,71% випускників.

Дев'яте місце у рейтингу посіла приватна середня загальноосвітня школа-гімназія "Відродження". Тут більшість - 35,00% склала ЗНО з англійської від 180 до 200 балів. 

Десятку найкращих замкнули одразу два навчальних заклади (в інфографіці вони під номером 10 та 11)- це школа "Надія"з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю та  навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія "Галицька" . В обидвох цих навчальних закладах по 33,33% випускників, які складали ЗНО з англійської, отримали від 180 до 200 балів. 

Найкращі школи Львова з англійської мови. Рейтинг-2018, фото-1
Найкращі школи Львова з англійської мови. Рейтинг-2018, фото-2

Додамо, що у цей рейтинг потрапили школи із різних районів Львова, окрім Сихівського. 

Там, максимальна кількість балів, які отримували випускники львівських шкіл, складаючи ЗНО із англійської мови – становила 160-180. 

Авторка рейтингу Ірина ТРУШ. 

Повне або часткове копіювання цього матеріалу без дозволу редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав. 

англійська мова рейтинг шкіл
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі