• Головна
  • З багатою архітектурною спадщиною Словенії завтра познайомляться львівяни
10:03, 14 листопада 2012 р.

З багатою архітектурною спадщиною Словенії завтра познайомляться львівяни

15 листопада, у четвер, Посольство Республіки Словенія в Києві у Львівському палаці мистецтв відкриє виставку «Словенія: Майстри та архітектура ХХ століття».
Після відкриття виставки, о 19.00, у Львівському палаці мистецтв відбудеться лекція професора архітектури Венеціанського університету Луки Скансі, автора виставки, інформує прес-служба ЛМР.

На виставці представлять близько вісімдесяти відібраних архітектурних об’єктів, які репрезентують різні історичні періоди та ілюструють складність, багатство і діапазон словенської архітектури ХХ століття.

Виставка не представляє усієї історії словенської архітектури ХХ століття, а лише частину виключно багатої архітектурної спадщини, якою може пишатися така невелика країна. Виставка була задумана як відправна точка для істориків та архітекторів, з метою їх зацікавлення у вивченні маловідомих архітектурних культур.

Виставка складається з трьох частин, які ілюструють різні історичні та політичні ситуації в ХХ столітті у Словенії: перша представляє період між світовими війнами, коли Словенія входила до Королівства Югославія (1918–1940), друга частина присвячена рокам соціалістичної Югославії (1945–1991), третя подає огляд подій після отримання Словенію незалежності (1991–2008).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...