• Головна
  • Учнів Львівщини навчили створювати електронні газети
15:54, 13 листопада 2012 р.

Учнів Львівщини навчили створювати електронні газети

5 шкіл видань Львівщини взяли участь в конкурсі MAMMEDIA: Свобода! Старшокласники спробували свої сили у створенні Новітніх ЗМІ і зараз юні журналісти очікують на оцінки їхньої роботи. Конкурс відображає незалежне бачення молодих українців з цілої України щодо свободи слова та свободи людини загалом.
Першим етапом був тренінг, який провели організатори проекту: Фундація Нові Медіа, Мережа Центрів Європейської Інформації, ЛМГО «Інститут політичних технологій», а далі спільна творча праця колективів кожної школи, які поставили перед собою мету – дослідити дану тему.
На базі розробленої платформи редакції старшокласників створили молодіжні мультитмедійні видання в яких розглядають розвиток журналістики за час незалежності України; відомих українських журналістів у світі; основні загрози для свободи слова в Україні та світі. Провели журналістські розслідування про свободу слова та свободу творчості.

На основі фактів роздумують про межі цензури у ЗМІ, відтворюють Свободу слова у відео/фото/графіці; спільно шукають перспективи розвитку свободи слова, значення професійної етики молодих журналістів, використовують сучасні технології.

Роботу проводили під гаслом «Маю вибір, маю вплив та маю значення!»
Свої перші  мультимедійні газети створили Львівська лінгвістична гімназіяЛьвівська ЗОШ №7, Львівська українська гуманітарна гімназія з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови, Самбірська ЗОШ №8, Львівська область, та  Самбірська гімназія, Львівська область.
Школярі у своїх роботах намагалися висвітлити актуальні питання сьогодення, подали свою точку зору - з натхненням, творчо та яскраво. Кожна електронна газета цікава і неповторна зі своїм баченням і тематикою. А яке видання визнають найкращим покажуть результати голосування після 18 листопада на сторінці  mammedia.com.ua!

Коротка довідка:

Проект фінансується Польською Фундацією Міжнародної Співпраці (програма «Підтримка Демократії» від Міністерства Закордонних Справ Польщі).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...