Керівництво Львівської ОДА візьме участь у засіданні Комітету щодо Програми «Польща-Білорусь-Україна» 2007-2013
Сьогодні та 14 листопада перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Богдан Матолич та заступник начальника головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій ОДА Лев Захарчишин перебуває з візитом у Польщі, де проходить сьоме засідання Спільного Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» 2007-2013.
Даний захід проводиться проходить у м. Казімєж Дольни Республіки Польща.з метою відбору проектів міжнародної технічної допомоги з Пріоритету 1 «Підвищення конкурентоздатності прикордонних територій» Програми транскордонного співробітництва, які пройшли адміністративну оцінку та перевірку якості, для їх подальшого фінансування.
Коротка довідка:
Програма транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» на 2007-2013 роки в рамках Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства (ЄІСП) продовжує та розширює співробітництво на прикордонних територіях трьох країн, започатковане в рамках Програми Добросусідства Польща-Білорусь-Україна INTERREG IIIA/ТACIS CBC на 2004–2006 роки.
Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства (ЄІСП) – це ініціатива Європейської Комісії, метою якої є розвиток співробітництва між Європейським Союзом та партнерськими країнами для забезпечення інтегрованого та сталого регіонального розвитку.
Впровадження Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» на 2007-2013 роки в рамках ЄІСП передбачає для країн-учасниць спільні правила та однаковий доступ до єдиного спільного бюджету.
Основною метою Програми є підтримка процесів прикордонного розвитку.
Цілі програми реалізовуються через некомерційні проекти в рамках таких пріоритетів та заходів:
Пріоритет 1 – Підвищення конкурентоздатності прикордонних територій.
Пріоритет 2 – Покращення якості життя.
Пріоритет 3 – Інституційна співпраця та підтримка ініціатив місцевих громад.
Для цілей реалізації Програми булo створенo наступні структури:
- Спільний Моніторинговий Комітет (СМК);
- Спільний Орган Управління (СОУ);
- Спільний Технічний Секретаріат (СТС).
Коментарі