
09:08, 13 листопада 2012 р.
Львів має проблеми з лімітом газу, бо держава не повертає 147 млн грн. різниці в тарифах
Міський голова Львова Андрій Садовий бідкається, що держава заборгувала перед ЛМКП «Львівтеплоенерго» більше 120 млн грн, а перед ЛКП «Залізничнетеплоенерго» - 27 млн грн. Мова йде про повернення різниці в тарифах на природний газ. Про це він повідомив сьогодні під час виїзного брифігу.
«Ми отримали дуже мало коштів приблизно по 2 млн грн на «Залізничнетеплоенерго» і на «Львівтеплоенерго». Якщо говорити про «Львівтеплоенерго», то більше 120 млн грн це різниця в тарифах, яка нам не проплачується. Треба, щоб держава 120 млн грн. виділила на «Львівтеплоенерго» і 27 млн грн. на «Залізничнетеплоенерго». Ці кошти одразу пішли б на НАК «Нафтогаз України» за газ, який ми споживаємо», - розповів мер Львова.
А.Садовий також зазначив, що місто має проблеми з лімітами, бо немає проплат за газ. «А ми не можемо заплатити, бо держава не проплатила 147 млн. гривень різниці в тарифах. Два державні органи між собою дебатують, а крайніми, заручниками роблять міста. Ситуація складна держава не виконує свої функції з одної сторони, а другий державний орган вимагає виплатити кошти. Як їх платити, якщо нам ці гроші не дали?», - зазначив він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Духовні цінності, що об’єднують родину: чому християнський магазин biblia.in.ua стає надійним вибором
Новини компаній
16:00
Вчора
Як правильно обрати свого кардіолога?
Новини компаній
13:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:48, Вчора
16
10:58, 18 грудня
10:58, 18 грудня
12:30, 17 грудня
