• Головна
  • «Залізничтеплоенерго» поступово модернізують: на 7 ЦТП уже можна побачити поломки в режимі онлайн
16:58, 12 листопада 2012 р.

«Залізничтеплоенерго» поступово модернізують: на 7 ЦТП уже можна побачити поломки в режимі онлайн

Львівське комунальне підприємство «Залізничтеплоенерго» реалізувало та ввело в експлуатацію 1-шу чергу диспетчеризації  7 ЦТП (Баштана, 1а, Мисливська, 11а, Виговського,11а, Кричевського, 63а, Патона,2/4, Патона, 25а, Люблінська, 162а). Про це сьогодні під час виїзного брифінгу розповів директор цього підприємства Мирон Терех.
За його словами, дана система дає змогу в реальному часі (онлайн) відслідковувати технологічні параметри та якість надання послуг. А також вчасно реагувати на будь-які поломки, чи на аварійні ситуації в роботі теплопостачання і оперативно їх ліквідовувати.
«Компютер показує: якщо якийсь параметр виходить за межі верхньої чи нижньої межі, то сигналить як аварія. Тоді ми починаємо оперативно реагувати», - розповів Мирон Терех.
Водночас міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що тепер на компютері диспетчери мають змогу відслідковувати роботу на 25% ЦТП «Залізничнетеплоенерго».

«Відповідно ми маємо економію і людських ресурсів, і фінансових. Бо це нововведення дозволяє скоротити кількість людських ресурсів, а відтак і фінансових витрат на оплату праці», - додав він. 
Щоправда на підприємстві під скорочення потрапило лише четверо осіб, зазначив М.Тереха. Бо решта пішли з підприємства або через пенсійний вік, або ж були переведені на інші роботи.
Мирон Терех також повідомив, модернізація підприємства проводиться за власні кошти.

«Більшість робіт здійснено працівниками підприємства, що дало змогу мінімізувати затрати до 123 тис. гривень, які були витрачені на матеріали, обладнання та програмне забезпечення», - розповів він.
«Залишилось зробити. Думаю, за наступний сезон ми ці роботи виконаємо власними силами. І будемо мати економію. Адже ціни ростуть, на газ, на інші складники, а тариф для населення ми не змінюємо. Треба шукати внутрішні ресурси, щоб ситуацію тримати стабільною, щоб люди на підприємстві отримували зарплату, а мешканці Львова мали якісне опалення і гарячу воду», - додав Андрій Садовий. 
На останок директор ЛКП «Залізничтеплоенерго» зазначив, що підприємство також планує, за наявності коштів, розширити систему диспетчеризації на всі обєкти тепловодопостачання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...