• Головна
  • У Львові можна придбати фальсифіковані ліки
20:00, 8 листопада 2012 р.

У Львові можна придбати фальсифіковані ліки

У вересні 2011 вступив у силу закон «Про запобігання фальсифікації лікарських засобів ”, за яким встановлюється кримінальна відповідальність за підробку ліків. Але це не лякає шахраїв.

Щоб виявити і вилучити з обігу неякісні ліки державна служба з лікарських засобів у Львівській області разом з правоохоронними органами проводить масштабні перевірки аптек.  Результати перевірки говорять про те,  що нарешті у Львівській області виявлені великі обсяги фальсифікату.

Виробництво і розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів створює загрозу для життя та здоров'я населення України, при цьому наносяться значні збитки легальним виробникам фармацевтичної продукції та державному бюджету. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ), у розвинених країнах відсоток фальсифікату становить близько 10 %, а в країнах третього світу – половину всіх лікарських засобів. В Україні, за різними версіями, продається до 50 % підроблених ліків. Фальсифіковані ліки несуть високу загрозу життю та здоров'ю громадян України, особливо якщо врахувати, що за даними ВОЗ найбільша кількість підробок – 42 % це антибіотики, та 18 % – психотропні речовини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...