Кому сьогодні належить ринок пасажирських перевезень у Львові - 032.ua

Кому сьогодні належить ринок пасажирських перевезень у Львові

Сьогодні на ринку пасажирських перевезень у Львові працює чотири приватні перевізники та два комунальні.

032 з'ясував, хто є власниками цих компаній і яким бізнесом вони ще володіють. 

ТзОВ “Міра і К” 

Сьогодні “Міра і К” обслуговує маршрути №№7,8,11,12,14, 25, 27, 33, 35 та 40.

Згідно з ЄДР, “Міра і К” належить Велійці Івану Богдановичу і Хомі Тарасу Євгеновичу.

Заснували її ще березні 2002 року. З серпня 2012 року керівником компанії та підписантом є Шкурган Микола Іванович. Також підписантом є і Іван Велійка.

Іван Велійка/ Джерело фото: Ігор Стукалець у cоцмережі Facebook.

Іван Велійка є добре відомим у Львові, адже представляє Асоціацію перевізників Львівщини. Часто виступає перед телекамерами та надає коментарі пресі, коли мова йде за підвищення вартості проїзду транспорту.

Але окрім компанії “Міра і К” Велійці належать і інші компанії. Так, його прізвище згадується у переліку засновників ТзОВ "Львівське автотранспортне підприємство 24662", основний вид діяльності якого – це надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна та у переліку засновників приватного підприємства "Техносервіс і К”, зареєстрованого у місті Городок Львівської області, основний вид діяльності якого – це оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Ще Велійка входить у перелік засновників чималої кількості громадських організацій і приватного підприємства "АС-АВТО-ТРАНС" із міста Жидачів, основний вид діяльності якого - це допоміжне обслуговування наземного транспорту.

Хома Тарас Євгенович теж згадується у ЄДР, як співзасновник чималої кількості компаній.

Окрім “Міра і К” йому належить ТзОВ "Інвест Буд Девелопмент" (40384041), юридичне місцерозташування якого – це вул. Промислова, будинок 50/52, а основний вид діяльності - організація будівництва будівель.

Одноосібно Тарасу Хомі належить ТзОВ “Західний регіональний сервісний центр”, основний вид діяльності якого у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах. Він є і керівником цієї компанії.

Що стосується Миколи Шкургана, то він є відомою особою у Львові, адже свого часу працював у Львівській міській раді на посаді начальника управління транспорту.

Микола Шкурган/ Фото із його сторінки у Facebook.

Як повідомили в ЛМР, відповідаючи на інформаційний запит нашого сайту, Микола Шкурган працював на цій посаді впродовж чотирьох років: з 22.06.2006 по 21.10.2010 рр.

Судячи із сторінки Миколи Шкургана у Фейсбуці, він досі підтримує дружні стосунки із посадовцями Львівської міськради. Так, у його друзях можна побачити Вікторію Довжик, Андрія Москаленка, Ірину Маруняк, Ірину Кулинич та інших чиновників ЛМР.

ТзОВ “Успіх БМ”.

ТзОВ “Успіх БМ” уже давно присутнє на ринку перевезень Львова. Сьогодні вони обслуговують п'ять маршрутів. Зокрема, №48, №49, №50, №51 та №53.

У компанії  “Успіх БМ” аж 7 засновників:

  • Бевко Розалія Миколаївна;
  • Мельник Юрій Іванович;
  • Батючок Олег Михайлович;
  • Іськович Володимир Васильович;
  • Пшеничний Іван Васильович;
  • Завербний Андрій Ярославович;
  • Вільчик Павло Ігорович.

Керівником компанії з 1 жовтня 2010 року є Мельник Юрій Іванович.

Згідно з ЄДР, один із семи власників компанії, Іван Пшеничний, володіє також ТзОВ “Веранда”, основний вид діяльності якого – це надання в оренду автомобілів і легкових автотранспортних засобів. Підписантом у цій компанії є Вільчик Павло Ігорович.

Ще Іван Пшеничний є одноосібним власником ПП “Анфіса” із статутним капіталом 0 гривень , основний вид діяльності якого -це сфера автомобільного регулярного транспорту.

Окремий бізнес мають і інші власники ТзОВ “Успіх БМ”.

Зокрема, Юрій Мельник та Розалія Бевко входять у перелік власників ТзОВ “Вікторія К”, основний вид діяльності якого – це сфера таксі.

Завербний Андрій Ярославович входить у перелік засновників і є керівником компанії ТзОВ ВКФ "Картель-Люкс", основний вид діяльності якого – це пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення.

Також він є одноосібним власником ТзОВ "Львівська правнича компанія”, основний вид діяльності якого – це сфера права.

Окрім цього він є одним із бенефіціарних власників ТзОВ "Будівельна компанія "Трансінвестпроект” із міста Бориспіль Київської області, основний вид діяльності якого – це консультування з питань комерційної діяльності й керування.

А ще Андрій Завербний є бенефіарним власником ТОВ " УКР-ТРАНС-БУД”, основний вид діяльності якого – це діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії і надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Також, згідно з ЄДР, він є одним із засновників компанії із міста Дрогобич Львівської області - ТЗОВ "ПГС ДНІСТЕР РЕСУРС”, основний вид діяльності якого у сфері добування піску, гравію, глин і каоліну.

Що стосується інших власників компанії “Успіх-БМ”, то свого часу Іськович Володимир Васильович був власником компанії ПП “АВАЛОН”, яке здійснювало пасажирські перевезення, але воно припинило свою діяльність.

Сьогодні ж, згідно з ЄДР, він та Батючок Олег Михайлович є у переліку власників ТзОВ “Малбі”, яке займається орендою автомобілів із статутником у 50 копійок. 

Також вони обоє є бенефеціарними власниками компанії “Леоколор”, основний вид діяльності якої – це сфера автомобільного регулярного транспорту. Олег Батючок є також директором цієї компанії.

Ще Володимир Іськович має стосунок до компанії “Грілекс”, основний вид діяльності якої – це оптова торгівля іншими товарами господарського призначення. Він є одним із засновників цього підприємства.

Фіакр- Львів

“Фіакр Львів” сьогодні обслуговує 10 маршрутів: №13, №17, №18, №22, №24, №30, №34, №39 , №41 та №43.

Згідно з ЄДР, компанія належить Левику Роману Михайловичу. З 2011 року керівником та підписантом підприємства є Коцан Степан Михайлович.

Cтоп-кадр із відео. На фото: Степан Коцан.

Левик Роман Михайлович сьогодні, згідно з ЄДР, є одним із засновників ТзОВ "Фіакр-Таксі", основний вид діяльності якого – це надання послуг таксі.

Ще Левик Роман Михайлович має стосунок до компанії "ЛЕО-НЬЮ", основний вид діяльності якої у сфері ресторанів та надання послуг мобільного харчування. Юридичне місцерозташування компанії – це вулиця Сахарова 19А.

За цією ж адресою розташоване кафе-бар “Золотий лимон”. 

У 2015 році Роман Левик хотів спробувати себе у ролі депутата і був кандидатом до Львівської міської ради від партії "Наш край", але не пройшов. Згідно із біографією Романа Левика, яка була опублікована на офіційному сайті ЦВК, народився він 13.12.1966 р., освіта вища, безпартійний. Проживає у Львові.

ПАТ “Львівське автотранспортне підприємство-14630”.

Сьогодні це підприємство обслуговує теж 10 маршрутів. Зокрема, №15, №19, №21, №23, №26, №31, № 36, №38, №42, №44.

Згідно з ЄДР,  зареєстровано підприємство було у квітні 1997 року. Сьогодні компанія має аж 829 акціонерів, а її кінцевими бенефіціарними власниками є Володимир Євгенович Хома, а також Абдурахмонов Зійоїдін Абдусаттарович із республіки Узбекистан.

Уже майже шість років компанією керує Кузбит Степан Зіновійович. Ми з'ясували, що Володимир Хома є директором та співзасновником компанії “ХоСаРо”.

Юридична адреса підприємства – вулиця Промислова, будинок 50-52. Там, судячи із повідомлень, які опубліковані на офіційному сайті перевізника  і проходять загальні збори акціонерів.

Основний вид діяльності компанії “ХоСаРо” – це будівництво житлових і нежитлових будівель. Підприємство  бере активну участь у тендерних закупівлях з 2017 року.

Так, минулого тижня компанія Володимира Хоми перемогла у відкритих торгах на влаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території Львівського державного університету фізичної культури за адресою у м.Львові вул. Черемшини, 17.

Невдовзі із компанією мають укласти договір на майже 13 млн гривень.

Із завантажених документів “ХоСаРо” на сайті Prozorro, 032 стало відомо, що Володимир Хома народився у селі Бережани Тернопільської області. Йому 50 років. Проживає у Львові. Одружений. 

Також Володимир Хома є співзасновником ТзОВ "БЦ"Український капітал”, основний вид діяльності якого – це надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Зареєстрована компанія за тією ж адресою, що і “ХоСаРо” - вулиця Промислова 50/52.

ЛКП «АТП №1».

АТП-1 сьогодні обслуговує найбільше маршрутів - 19. Зокрема, компанія здійснює перевезення на таких маршрутах: №1А, №2А, №3А, №4А, №5А, №6А, №9, №10,№16, №20,№28,№29,№32,№37,№45,№46,№47а,№55 та №56.

Належить підприємство Львівській міській раді, а його керівником є Орест Хамула.

Орест Хамула / Фото: прес-служба ЛМР.

Раніше Орест Хамула працював головним бухгалтером у банку «Надра» і «Карпати». Був радником Голови правління ПАТ «Укргазпромбанк», директором відділення «Львівська регіональна дирекція ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк”; працював на посаді заступником директора з економіки та фінансів ЛК «АТП № 1». За освітою економіст. 

Згідно з декларацією Хамули за 2017 рік, йому належить 50% компанії ПП "Солтекс СМФ", яка займається торгівлею автомобілями та легковими автотранспортними засобами.

А його дружині Любов Хамулі належить 50% ПП "Промоція" із статутником у розмірі 10 грн, яке займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

ЛКП "Львівелектротранс"

Львівелектротранс теж належить Львівській міській раді і обслуговує такі трамвайні маршрути: №№1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 та тролейбусні маршрути №№ 2,3,5,7,9,11,12,13,24.

Керівником цього комунального підприємства є Олег Береза.

У 1997 році Береза закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка  та отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство».  У 2007 році здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Теорія та історія державного  управління». Сьогодні він депутат Львівської міськради від фракції “Самопоміч”. 

Олег Береза та Андрій Садовий / Фото: Вголос. 

Береза очолив "Львівелектротранс" 28 грудня 2017 року. До цього часу - був керівником КП «Львівавтодор». Свого часу потрапив у скандал, оскільки сам у себе орендував автомобіль.

Згідно з декларацією Берези за 2017 рік, він є співвласником ТзОВ "Альянс-Центробуд" , КП "Діана-БМ" і ТзОВ "Оксана".

Відповідно до ЄДР, ТзОВ "Альянс-Центробуд" займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Береза є не тільки співзасновником цієї компанії, а й з 2013 року - керівником. Співзасновницею компанії є Шалева Ярослава Йосифівна із міста Самбір Львівської області.

КП "Діана-БМ" теж надає послуги оренди й експлуатації власного чи орендованого нерухомого майна. Місцезнаходження юридичної особи: площа Ринок 11, в співзасновниками компанії є Медвідь Ярослав Михайлович і Шалева Ярослава Йосипівна. 

ТзОВ "Оксана", які і дві попередні компанії Берези, теж надає  в оренду й експлуатацію власне чи орендоване нерухоме майно. Співзасновницею компанії є та ж сама Шалева Ярослава Йосифівна. 

Дружина Олега Берези - Вікторія Береза має 50% від капіталу ТзОВ "Українські страви". У власниках компанії зазнається та ж сама Шалева Ярослава Йосифівна. Основний вид діяльності компанії – це також надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, інший – це діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування.

Повна або часткова републікація цього матеріалу без згоди редакції заборонена та вважатиметься порушенням авторських прав.

перевезенняуЛьвові Успіх-БМ МіркаіК Фіакр-Львів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Актуальність
(0 оцінок)
Автор
(0 оцінок)
Якість матеріалу
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
21 березня перестало битися серце 29-річного львів'янина, учасника бойових дій на Сході України - Андрія Шостацького. Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, чин похорону відбудеться 23 березня об 11:00 у Храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ, що на вул. Зеленій, 106 у Львові. Опісля процесія вирушить на Личаківський цвинтар (вул. Мечникова, 33), де Андрія Шостацького поховаються на полі №47. У померлого залишилася неповнолітня донька, дружина та мати...
Культура
Вже традиційно сайт 032.ua підготував для своїх читачів добірку подій, які можна буде відвідати на найближчих вихідних, 23-го та 24-го березня. Цього разу у переліку сім цікавих і корисних подій, вартість яких не перевищує 100 гривень. Номінанти на Оскар у Львіварні Кожної суботи березня у “Львіварні” проходять покази фільмів, які були номіновані на найпрестижнішу нагороду “Оскар”. Цієї суботи відвідувачі закладу матимуть змогу переглянути кінострічку “На...
Політика
Незабаром вибори Президента України, у бюлетнях громадянам доведеться обирати з 39 кандидатів, більшість з яких українцям маловідомі. Тож 032.ua підготував для львів’ян тест з обіцянками найпопулярніших кандидатів. Дізнайтесь, чи зможете Ви відрізнити фаворитів на пост Глави держави. Правила гри прості. Вам необхідно дати відповідь на тринадцять запитань, а програма автоматично їх підрахує та покаже вам результат.   (Увага! Щоб пройти тест, зачекайте кіль...
Суспільство
Сьогодні, 22 березня, виконавчий комітет Львівської міськради підтримав рішення “Про утворення координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”. Про це повідомляє кореспондент 032.ua. Такі координаційні ради у місті мають забезпечити на місцевому рівні міжвідомчої співпраці у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, а також підвищити ефективність заходів про...
Суспільство
У Львові проведуть ряд заходів з питань відбору громадян на військову службу за контрактом у 2019 році. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 22 березня, під час засідання виконавчого комітету, інформує 032.ua. В рамках втілення заходів, працюватимуть декілька установ, зокрема районні адміністрації Львова сприятимуть у роботі постійно діючих позаштатних лікарських комісій львівських військових комісаріатів, а також - спільно з районними військкоматами інф...
Суспільство
Підприємство “Боднарівка” укладе угоду на транскордонне перевезення, приймання та переробку зібраних батарей напряму з ліцензованими організаціями. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 22 березня, під час засідання виконавчого комітету, інформує 032.ua. Таке рішення зумовлене тим, що на державному рівні немає дієвих механізмів утилізації таких відходів, а тому довкілля забруднюється, а цінні вторинні ресурси — втрачаються. “Зараз ми ведемо перемовини з по...
Суспільство
На автошляхах України побільшає пристроїв вимірювання швидкості руху - TruCAM. На всі області для патрульної поліції придбали 75 нових приладів. Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Львівщини. Уже з понеділка, 25 березня, 25 нових приладів будуть активно використовуватися правоохоронцями, відтак, розшириться і кількість ділянок, де їх будуть використовувати. Для Львівської області скерували одразу 3 пристрої TruCAM, які мають намір встановити...
Політичні новини
У п'ятницю, 22 березня, в Києві пройшла церемонія підписання грантових угод по проектам безпеки людини Програми КУСАНОНЕ.  В урочистому заході взяли участь посол Японії Такаші Кураєв, а також представники українських благодійних і громадських організацій з усіх куточків країни.  У 2019 уряд Японії надасть Україні допомогу в рамках Програми безпеки людини КУСАНОНЕ.  Загальна сума фінансування - близько 800 тисяч доларів.  Інформатор відвідав урочисте підпис...
Культура
Фірмове морозиво у кафе «Пінгвін» та найсмачніші пиріжки у «Пиріжковій» на Словацького. 032.ua підготував для своїх читачів топ закладів, які стануть для вас машиною часу та перенесуть у Львів минулого століття. Кафе «Пінгвін» Найстаріше у Львові кафе «Пінгвін» працює на проспекті Свободи з далекого 1960 року. Тут досі можна відчути шарм минулих років та поласувати фірмовим морозивом із поливкою чи молочними коктейлями зі смаком дитинства. Тут також можна...
Новини по темі
Володимир Гройсман на Львівщині: що робив і де був прем'єр-міністр України, - ФОТО
Родинні зв'язки служителів Феміди: скільки родичів суддів Львівського апеляційного суду теж обрали роботу у сфері правосуддя
У Львові працівникам екстреної медичної допомоги призначили доплати
Львівська міськрада таки пішла на "мирову" із недобросовісним забудовником
Депутат Козловський став власником житлового будинку, вартістю у понад 5 млн гривень
У Львові суддю виправдали від хабарів, бо докази в його справі знищено
Мер Львова Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на виборах президента
НАЗК склало протоколи про корупцію на всіх чиновників, які літали в Брно коштом Синютки
На Львівщині засудили акушерку-гінеколога, з вини якої померла породілля
Порошенко на Львівщині: що робив і де був Президент України, - ФОТО, ВІДЕО