• Головна
  • ЛМР таки знесе будівлю на Городоцькій, 36 і збудує там транспортну розв’язку
15:42, 5 листопада 2012 р.

ЛМР таки знесе будівлю на Городоцькій, 36 і збудує там транспортну розв’язку

Львівська міська рада виграла справу у Вищому адміністративному суді щодо викупу об’єкту нерухомого майна для суспільних потреб у ТзОВ «Бескид». Згідно з рішенням суду, місто викупить будівлю на вул. Городоцькій,36 за 1 млн 689 тис. грн, де збудують нову транспортну розв’язку.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Є проект реконструкції вул. Городоцької – вул. Шевченка. Ця будівля розміщена у червоних лініях, тобто йдеться про те, що там буде прокладено дорогу. І є закон про викуп майна для суспільних потреб, який надає нам право викуповувати це майно у порядку, встановленому законодавством. Тобто сама держава закріпила у своєму законі, що у разі, якщо йдеться про якісь суспільні потреби, то, відповідно, вони переважають над приватними інтересами», – зазначила керівник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Крім того, вона зазначила, що переговори з ТзОВ «Бескид» тривали дуже довго. Відбувалися засідання інженерної комісії, засідання комісії з питань законності, підприємству були запропоновані різні земельні ділянки, від яких вони відмовилися.

«Відповідно, в кінцевому результаті Радою було прийнято рішення про викуп цього майна, ТзОВ «Бескид» надали тримісячний термін для можливості вирішення питання мирним шляхом. Оскільки це не вирішилося, юридичне управління на виконання цього доручення Ради підготувало заяву до суду. Так як представники ТзОВ «Бескид» не пускали експертів з управління капітального будівництва (УКБ визначено замовником будівництва цієї дороги) для оцінки цього майна, наші працівники заявили в судовому засіданні клопотання про проведення експертизи, і, відповідно, була визначена вартість цього майна», – зазначила Пайонкевич.

Нагадаємо, через реконструкцію вулиці Городоцької у ЛМР вирішили влаштувати нову транспортну розв’язку в районі перетину вулиць Городоцької – Шевченка, яка полегшить транспортне навантаження. Вул. Городоцьку та вул. Шевченка планують з’єднати транспортним кільцем, яке розташують між військовою частиною та Львівським драматичним театром імені Лесі України.-пише Зік

У майбутньому рух по вул. Городоцькій буде одностороннім у напрямку до центру, а рух по вул. Т. Шевченка – одностороннім у напрямку від центру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...