Олімпійці та провідні спортсмени Львівщини гостювали в театрі «Воскресіння».
Львівський театр «Воскресіння» подарував два незабутні театральні вечори олімпійцям та провідним спортсменам Львівщини.
2 та 3 листопада в гостях у акторів театру «Воскресіння» побували провідні спортсмени Львівщини зі своїми сім’ями: Олімпійський чемпіон гімнаст Богдан Макуц, дворазовий срібний призер Олімпійських Ігор весляр Михайло Слівівнський, учасники Олімпійських Ігор: легкоатлет Дмитро Демянюк, майстер стрільби з лука Маркіян Івашко, плавчиня ТетянаПруднікова, біатлоністка Ірина Меркушина, гірськолижниця Христина Подгрушна, а також повний склад жіночої гандбольної команди «Галичанка» на чолі зі своїм старшим тренером Василем Козаром, керівники львівського хокейного клубу «Леви», інші провідні атлети. У глядацькому залі були також керівники управління з питань фізичної культури та спорту, відділення НОК України у Львівській області, обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств, центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт» та ін.
Інтригуюча, динамічна, пластична, фарсова комедія, відтворена майстрами театру «Воскресіння», додала усім настрою, своєрідним чином вихопивши з буднів та стресів сучасного життя.

Зустріч відбулась завдяки співпраці керівництва Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» (режисер Ярослав Федоришин) , управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації та відділення НОК України у Львівській області. Олімпійці та провідні спортсмени Львівщини змогли переглянути одну з останніх п’єс сучасного англійського комедіографа Рея Куні водевіль «Том, Дік, Гаррі (веселі хлопці)».- говорить відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба.
Представники львівського спорту щиро дякували акторам, які у непростих умовах творять справжнє мистецтво та подарували на добрий спомин підбірку книг про львівський і український спорт й букети квітів. Хочеться вірити, що співпраця майстрів сценічного мистецтва та майстрів спорту Львівщини набуде подальшого дружнього розвитку.
Коротка довідка:
Львівський театр Воскресіння був заснований у Львові в 1990 році на хвилі суспільних перетворень після того, як Україна стала незалежною. З 1991 року вистави відбувалися у Палаці культури залізничників на вулиці Федьковича, 54/56. Того ж року театр переїхав до будівлі, де він виступає і зараз — пасажу Ґрюнерів на площі Генерала Григоренка, 5, де за радянських часів знаходився кінотеатр «Піонер».
1992 року на базі театру був заснований Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев». У 1993 році Львівська обласна рада надала театру статус державного. З 11 березня2010 року театр має статус академічного.
Від 1996 року в репертуарі театру є вуличні вистави.
Театр «Воскресіння» є членом міжнародного європейського мітингу (IETM) і асоціації міжнародних театральних фестивалів (IFEA).
Коментарі