• Головна
  • Грошей не просимо, просимо співучасті
Інформація для ЗМІ
15:11, 2 листопада 2012 р.

Грошей не просимо, просимо співучасті

Інформація для ЗМІ

Телекомпанія “DATV” спільно з Громадською ініціативою “Простір XXI” 3 листопада організовує похід дітей сиріт у театр імені Марії Заньковецької.

"Маємо можливість допомогти дітям сиротам, подарувати їм довгоочікуваний похід у театр. Незважаючи на те, що не всі діти, що живуть в інтернатах, - сироти, але всі вони не мають змоги за власні кошти (чи кошти батьків) бути присутніми на виставі. Ми хочемо подарувати дітям радість і можливість побачити виставу на власні очі. Для когось із них, можливо, це буде вперше. Проте, мабуть, для кожного із цих дітей це буде несподівана казка. А хто ще як не ми з Вами подарує дітям казку?, "- зазначив засновник Громадської ініціативи “Простір XXI” Михайлів Володимир.

"Вистава відбудеться 3 листопада 2012 р. о 18.00. Театр відвідають діти з реабілітаційного центру “Мрія”. Тому всіх охочих запрошуємо на цю важливу подію для дітей. Не будьте байдужими. Якщо ж Ви бажаєте допомогти дітям сиротам - це буде для них ще більшим сюрпризом. Інформація про доброчинність також буде допомогою."- маркетолог телекомпанії “DATV” Глинська Юлія.

Громадська ініціатива вже не вперше допомагає дітям-сиротам. Нею було організовано закупку засобів гігієни для притулку неповнолітніх дітей, багаторазово організовано відпочинкові відвідини Парку Культури, програму «Мистецтво для дітей», програму «Історія Львова для дітей».

"Нам же випала вперше така можливість допомогти дітям-сиротам, адже наше майбутнє - це наші діти, бо чужих дітей не буває. Грошей не просимо, просимо співучасті." - додала маркетолог телекомпанії “DATV” Глинська Юлія.

 

Контактний телефон:

тел.:  +38(067) 672 45 09

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...