• Головна
  • «Довідника здоров’я» для львів'ян.
14:41, 2 листопада 2012 р.

«Довідника здоров’я» для львів'ян.

У Львові зреалізовано проект «Здоров’я твоєї дитини». Шляхом анкетування було опитано 40 тисяч львів’ян на предмет здоров’я їхніх дітей. Після 4 місяців аналізу САМОПОМІЧ оприлюднила результати кампанії та на їх основі презентує безкоштовне інформаційно-довідкове видання «Довідник здоров’я».

Проводилась  реалізація проекту «Здоров’я твоєї дитини» з ініціативи об'єднання САМОПОМІЧ спільно з Львівською міською радою, соціологічною агенцією «Фама», Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького та за підтримки фармацевтичної корпорації «Артеріум» .

 Результати проекту засвідчують, що батьки усвідомлюють важливість консультування у спеціалізованих лікарів стану здоров'я своєї дитини. Спостерігаємо таку статистику: 57,4% - потребують консультацію лікаря-невропатолога; 76,9% - лікаря-окуліста; 78,4% - лікаря-отоларинголога (ЛОР); 61,7% - лікаря-хірурга-ортопеда; 88,5% - лікаря-стоматолога; 33,5% - лікаря-логопеда; 31,5% - лікаря-психіатра; 4,4% - лікаря-гастроентеролога; 82,8% - лікаря-педіатра. Також статистика свідчить, що більшість дітей не мають організованого дозвілля. Тому 89,1% дітей щодня проводять біля телевізора від 1 до 3 годин, та 90% дітей проводять щоденно за комп’ютером від 1 до 3 годин.

Опрацювання цих статистичних даних стало підґрунтям для випуску «Довідника здоров’я», який є кроком до прозорості та поінформованості львів’ян.

 «Довідник здоров’я» - це довідково-інформаційне видання, яке підготувало об’єднання  САМОПОМІЧ за підтримки Львівської міської ради та фармацевтичної корпорації «Артеріум». Цей довідник містить структуровану інформацію про медичні заклади, які функціонують у місті: станції швидкої допомоги, поліклініки, лікарні, пологові будинки, медичні центри, дитячі медичні установи тощо. Дуже важливою є також друга частина довідника «Ваше здоров’я» - це прості та зрозумілі рекомендації та поради щодо найбільш поширених симптомів при захворюваннях. Довідник можна отримати безкоштовно, але лише в представничих осередках САМОПОМОЧІ, що розміщені у 6-ти районах м. Львова.

Останнім етапом проекту «Здоров’я твоєї дитини» стане просвітницька робота, що складатиметься із круглих столів за участю лікарів-експертів та масових роз’яснювальних семінарів. Такі заходи проводитимуться в рамках тематичних «Тижнів здоровя» та будуть підкріплені корисною роздатковою поліграфією. Зокрема, з 19 по 23 листопада об’єднання САМОПОМІЧ проведе «Тиждень здорового зору у дітей». Метою цієї активності є попередити проблеми зору у дітей шкільного віку.

  «Корпорація «Артеріум» поділяє погляди організаторів проекту щодо необхідності своєчасної профілактики захворювань. Саме тому ми підтримали цей проект і намагаємося звернути увагу львів’ян, що про здоров’я треба піклуватися з раннього віку», Мар'яна Форостина, фахівець зі зв’язків з громадськістю корпорації «Артеріум».

Громадське об’єднання САМОПОМІЧ здійснює промоцію здорового способу життя та пропонує львів’янам низку безкоштовних проектів інформаційного та практичного характеру, а саме: «Групи здоров’я» для людей літнього віку; відкриті лекції,семінари та майстер-класи щодо здорового харчування; Ярмарок здоров’я; довідково-інформаційна брошура «Довідник здоров’я»; буклети та флаєри із корисними порадами лікарів тощо.

 

Контактна особа до запитання: Юлія Сениська, координатор проекту «Здоров'я твоєї дитини», 097-581-64-24

 

 

Довідка

Проект «Здоров’я твоєї дитини» стартував у квітні 2012 року. Опитування дозволило виявити реальний стан здоров’я львівських школярів та визначити перелік найбільш поширених захворювань серед учнів. Основна мета проекту «Здоров’я твоєї дитини» - це розробка загальноміської програми оздоровлення та профілактики захворювань серед школярів, яка базуватиметься на отриманих даних. Програма складатиметься з випуску спеціальних безкоштовних інформаційних матеріалів для батьків, серії круглих столів з лікарями та масових роз’яснювальних семінарів, участі медиків у батьківських зборах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...