• Головна
  • Фаріон в Раді вимагатиме імпічменту Януковича і каратиме російськомовних «окупантів»
12:58, 31 жовтня 2012 р.

Фаріон в Раді вимагатиме імпічменту Януковича і каратиме російськомовних «окупантів»

Львівська свободівка Ірина Фаріон назвала першочергові справи, які планує зробити у Верховній Раді.

"Перше – це імпічмент президента та прем’єра. Друге – скасування закону про мови. Третє – подання законопроекту про енергетичну безпеку України. Четверте – подання законопроекту про заборону комуністичної ідеології", - розповіла вона "Сегодня".

Також вона додала, що їй дуже сумно, що "значна частина країни спримітизована до такої міри, що дізналася про діяльність Ірини Фаріон з відео, яке було опубліковано на сайті жовтої преси, який, звичайно ж, продав запис Партії Регіонів. Але скандалу з цього не вийшло - лише фантастичні відсотки моєї перемоги. І ці відсотки лише буде подвоювати партія "Свобода", тому що ми одержимі; тому що я ніколи не допущу, щоб у моїй мові існували покручі. Наприклад, Шевченко називав свої поеми не "Мурочка" чи "Машєнька", а "Марія", і не "Катєчка", а "Катерина". І для мене це настільки очевидно, що мені навіть нецікаво про це говорити. І якщо якась частина суспільства цього не розуміє, то я вважаю їх дрімуче неосвіченими".

Фаріон вважає, що той, хто не знає української, має бути покараний.

"Є Конституція, де написано, що державною мовою є українська. Крапка! А закони треба вчитися виконувати. А не знаєш мови – маєш бути покараний: не отримаєш освіти, державної посади. Не виконуємо закони – маємо Януковича при владі", - сказала Фаріон.

"Російська мова в Україні – це є мова окупації мого краю, моєї держави. Мова знищення моєї культури. Це історичний факт, а не суб’єктивна думка Ірина Фаріон. З боку Російської імперії щодо української мови було застосовано понад 497 заборон. Ви що, думали, що ми це забули? Ні-ко-ли! А щодо нового законопроекту на цю тему - його вже напрацювала комісія, яка створена, якщо я не помиляюся, в університеті імені Шевченка. Там чітко прописано, що в Україні є одна державна мова – українська. І взагалі можу сказати, що не абсолютно абсурдна площина", - додала вона.

"Я вважаю, якщо українці роблять помилку, розмовляючи російською, то її треба карати. А штраф – це форма покарання. А непокараний злочин генерує. Потому що наша влада – це орда. Прокуратура – підвідділ президента, суди – аналогічно. У нас є президент Партії Регіонів зі своєю клікою. І якщо ми цю ситуацію не змінимо, то можете сміливо приписувати собі статус рабів. А ми не хочемо бути рабами! Я вважаю, що ці вибори змінили склад парламенту нехай і не кількісно, але якісно. Прийшла та команда, яка буде намагатися розгойдати цей човен. "Свобода" буде подавати законопроекти, які будуть працювати на побудову національної держави, а не квазідержави чи радянського ретро від Януковича і Азарова", - сказала Фаріон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...