
13:03, 14 липня 2018 р.
Кількість постраждалих внаслідок отруєння у фаст-фуді в центрі Львова зросла до 10 осіб
Кількість постраждалих, які напередодні отруїлися у фаст-фуді Томаш кебаб", що на вулиці Куліша 10 зросла до 10 осіб.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Семеро постраждалих потрапили у Львівську обласну інфекційну лікарню, а ще троє у Пустомитівську районну центральну лікарню.
Нагадаємо, що в поліції відкрили кримінальне провадження за фактом отруєння людей в кафе в центрі Львова.
Читайте також на нашому сайті:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
01:23, 6 червня
11:27, 5 червня
1
09:37, 1 червня
13:22, 1 червня
43
