
07:17, 14 липня 2018 р.
У Львові відбулося урочисте відкриття фестивалю музики LvivMozArt, - ФОТО
У п'ятницю, 13-го липня, в Палаці Потоцьких відбулось урочисте відкриття міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt.
На мистецький проект до міста Лева завітали кращі музиканти України та світу, інформує прес-служба міськради Львова.
Організатори зазначать, що минулорічний досвід показав, що класична музика не втрачає своєї актуальності, а навпаки потребує збільшення масштабів.






Тому, окрім традиційної для класики локації — Львівської Опери, концерти відбудуться також у Палаці Потоцьких, трамвайному депо, Свірзькому замку та ін., а також — у збудованому новому тимчасовому концертному майданчику — Mozart Arena позаду комплексу Палацу Потоцьких, де окрім концерту-відкриття, відбуватимуться симфонічні та камерні концерти.
Читайте також на нашому сайті:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:03
Вчора
Оголошення
04:59, 4 грудня
23:57, 6 грудня
183
12:47, 1 грудня
17:20, 30 листопада
