• Головна
  • Чиновники львівської мерії погрожують ТзОВ «Міра і К» розірванням договору
14:15, 30 жовтня 2012 р.

Чиновники львівської мерії погрожують ТзОВ «Міра і К» розірванням договору

З 550 автобусів, що обслуговують міські маршрути Львова, вже більше 260 одиниць облаштовані GPS-пристроями. Однак лише два перевізники облаштували маршрути повністю.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Системи навігації встановлені на 101 автобусі ТзОВ «Фіакр Львів», 95 автобусах ТзОВ «Успіх БМ», 30 автобусах АТП 14630, 33 автобусах АТП №1.

Водночас жодного навігаційного пристрою не встановлено на автобусах ТзОВ «Міра і К».

«Перевізники були поінформовані, що до 1 листопада всі міські автобусні маршрути повинні бути облаштовані GPS-пристроями. Два перевізники вже виконали цю вимогу. На жаль, нема якісної динаміки по двох інших перевізниках – АТП 14630 та ТзОВ «Міра і К». Складається враження, що перевізник спеціально відмовляється встановлювати пристрої навігації. Адже система GPS дає можливість чіткого контролю за графіком руху та кількістю автобусів на кожному маршруті. Йдеться про невиконання важливих умов договору, що може стати підставою його розірвання», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Микола Жук.

Роботу більшості автобусів, що облаштовані навігацією, вже може моніторити і перевізник, і управління транспорту і зв’язку.

«Перевізник «Успіх БМ» надав нам доступ до своєї програми, і ми можемо спільно моніторити роботу усіх автобусів, які належать цьому перевізнику. Завдяки цьому ми виявили ряд порушень, про які вже проінформували керівництво «Успіх БМ». Перевізник має їх оперативно виправити. Йдеться, зокрема, про дотримання графіків руху на деяких маршрутах у вечірній час. Завдяки GPS-пристроям також можемо відстежити діяльність водія на маршруті – відхилення від схеми руху, порушення графіку руху, здійснення довготривалих стоянок у місцях, що не відносяться до маршруту», – додав Андрій Білоус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...