• Головна
  • Етична комісія Львівського медуніверситету не виявила сексизму у доповіді Ростислава Білобривки
11:27, 11 липня 2018 р.

Етична комісія Львівського медуніверситету не виявила сексизму у доповіді Ростислава Білобривки

Етична комісія Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького проаналізувала доповідь професора Ростислава Білобривки, якого раніше звинуватили в сексизмі та антинаукових висловлюваннях.

Як пише видання Tvoemisto.tv ,комісія визнала професора невинним. Про це у коментарі повідомив ректор ЛНМУ імені Данила Галицького Борис Зіменковський.

На запитання, чому етична комісія прийняла саме таке рішення, він відповів: «Бо це етична комісія».

Нагадаємо, 14-го червня Міністерство охорони здоров’я звернулося до ректора ЛНМУ ім. Д. Галицького з вимогою перевірити докторську дисертацію Р. І. Білобривка.

Етична комісія Львівського медуніверситету не виявила сексизму у доповіді Ростислава Білобривки, фото-1

Відповідний документ опублікувала у Твіттері Уляна Супрун.

У зверненні зазначається, що МОЗ спільною із науковою та медичною спільною обурені поширенням псевдонаукових теорій та відверто дискримінаційних ідей за гендерною ознакою.

Зокрема, у зверненні МОЗ звертають увагу на те, що у тезах доповіді Ростислава Білобривки, які опублікували у збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Свідомість, мозок, мова: актуальні проблеми та міждисциплінарні досягнення», є багато «побутових» гендерних стереотипів.

Наприклад, «жінка нічого не відкриває, відкриває лише чоловік», «відкривати, проникати кудись – це суто чоловіча справа», «основне покликання жінки – це відтворення, тобто репродукція», «для жінки мета – любов, а секс – засіб», «чоловік хоче одного, але від багатьох жінок». Такі твердження, зазначається у заяві, є трансляцією типових сексистських стереотипів, негативно впливають на репутацію всієї медичної та наукової спільноти України й суперечать Конституції та законам України.

На заяву Міністерство охорони здоров’я одразу відреагували в університеті, де зазначили, що тези доповіді професора Ростислава Білобривки перевірить етична комісія при Львівському медуніверситеті.

Як раніше писав 032.ua, Білобривка Ростислав Іванович є завідувачем кафедри психіатрії, психології та сексології Львівського національного медичного університету, а також доктором наук і професором.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#РостиславБілобривка #Львівськиймедичнийуніверситет #новиниЛьвова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...