У Львові знахабнілі агітатори облаяли відомого фотографа

Про те, як він знимкував палатки Партії регіонів, у Facebook розповідає львівський фотограф Юрко Дячишин

Щойно я витягнув фотоапарат і почав знімати передвиборчу агітацію на Сихові, з палатки партії регіонів до мене вибіг "гопнік агітатор" зі словами якого *уя ти тут фотографуєш, йди на *уй звідси.

На що я його ввічливо послав у тому ж напрямку :) і продовжував знімати жінок, які продавали молоко і та інші дари природи на фоні палатки партії регіонів.

"Гопнік агітатор" не заспокоївся продовжив мене посилати на *уй, питати хто мені дав дозвіл знімати, і що мені ..здець)

Я попросив щоб він не заважав мені працювати.

Агітатор почав погрожувати як що я не піду у згаданому напрямку - "то тебе репортьорчик від*издять", відвезуть і в Брюховичі (смт поруч Львова, місце загибелі Володимира Івасюка, ipress.ua), закопають" і всяка така фігня.

Я попросив, щоб він продовжував мені погрожувати, чим гопнік і скористався.

Як мені то все надоїло, я йому повідомив, що він сьогодні залишиться без гонорару, що його явно засмутило і змусило заховатися в палатку… Певно подумав, що я якийсь "куратор")

А мораль "басні", самі придумайте!!!

Щойно я спробував зробити фото передвиборчої агітації, тепер вже на вулиці Городоцькі біля привокзального базару, ситуація повторилася з точністю як і першого разу.

З палатки партії регіонів вибіг агітатор і зі словами "ходи в палатку я тобі розкажу чому ти не можеш тут фотографувати" і спробував тягнути мене за руку до палатки після моєї відмови цей "пан" почав розказувати що зараз покаже посвідчення оперативного працівника міліції, яке згодом виявилось членським квитком якоїсь громадської організаці)).

Агітатор почав вимагати щоб я показав посвідчення журналіста, дозвіл на зйомку, право перебування в цьому місці. і.т.д..

Я звичайно його послав качати права в себе на "районі".

Агітатор повідомив мене, що, як би була інша ситуація то зі мною розмовляли би по іншому та навіть якщо я зараз піду то ми ще обов'яpково зустрінемось пізніше!

Агітатор вирішив показати всю свою владу на даній території і викликав міліцію. Агітор повідомив мені що як що я зачекаю ще пару хвилин то все "побачу".

Як за рухом чарівної палички з'явилось два наряди міліції, і почали розбиратись у цій не простій ситуації.

Міліціонери явно не хотіли гаяти час на цю не "просту ситуацію". Як виявилося, жодних претензій кожна зі сторін не мала, то всі "потисли" один одному руки і пішли займатися кожний своїми справами. Міліція ловити бандитів, агітатор доносити громаді про покращення яке настало вже сьогодні, а я - фотографувати покращення, яке настало біля даної палатки:))).

Та "ситуація" виявилась не такою простою як здавалося.

Не встиг я зробити пару кадрів, як патруль повернувся до продовжив розбиратися в "дуже не прості ситуації".

Як виявляється я "увірвався в палатку партії регіонів, почав всіх фотографувати та погрожувати агітаторам.

На місце не "простих обставин" прибув заступник начальника міліції залізничного району, і ще якийсь опер уповноважений і ще один патруль.

"Ситуація" набирала інтриги.

Всі учасники "ситуації" активно кудись телефонували, консультувалися, та "задіювали адмінресурс".

Зкінчилася "ситуація" тим, що я за "порадою друзів" посилаючись на статтю 63 Конституції України, відмовився давати будь які роз’яснення.

Підписав що до працівників міліції жодних претензій не маю. В доступні формі пояснив і показав навіщо журналісту фотографувати передвиборчу кампанію, після цього відчув себе педагогом і побіг шукати фотографічного щастя в іншому місці.

Епілог:

Аааааа… Дія третя. Щойно я спробував зробити фото передвиборчої агітації на площі Торговій, з палатки партії регіонів до мене підійшов агітатор…..))))

На цей раз агітатори об’єдналися! регіонали і одна з опозиційних сил пішли у наступ разом)). Певно є якась фірма "пациків" для агітації )).

Думка про утопію:

Влада якою є зараз партія регіонів, мала би забезпечувати порядок і слідкувати за дотриманням закону, та ця влада навіть не спроможна пояснити своїм агітаторам які є її обличчям і рупором перед виборами, що журналістів, вбивати, бити та погрожувати, не гоже.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі