• Головна
  • Завтра Львів має «очиститися» від агітації
18:51, 26 жовтня 2012 р.

Завтра Львів має «очиститися» від агітації

Сьогодні, 26 жовтня, останній день агітації перед парламентськими виборами

Політичні партії і кандидати в депутати у мажоритарних округах ще сьогодні можуть проводити акції, агітувати, будь-яка агітація в суботу буде заборонена, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Згідно з календарним планом, проведення передвиборної агітації завершується о 24:00 год. останньої п’ятниці перед днем виборів. Після цього заборонено розповсюджувати агітаційні матеріали, листівки, рекламувати партії чи кандидатів», - повідомила керівник комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Відповідно до ст.70 Закону України«Про вибори народних депутатів України»:

1.Партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати у депутати мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати.

2.Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування.

3.Передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування забороняється. У цей же час забороняються проведення масових акцій від імені партії, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидатів в депутати, розповсюдження агітаційних матеріалів, а також публічні оголошення про підтримку партією чи окремими кандидатами у депутати проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів та телепередач чи інших публічних заходів.

За несанкціоноване розклеювання по місту оголошень чи агітаційних матеріалів передбачається адміністративна відповідальність у формі накладення штрафу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...