• Головна
  • Львівські чиновники подумають, що робити зі 120 тис. га землі, яку ніхто не обробляє
16:59, 25 жовтня 2012 р.

Львівські чиновники подумають, що робити зі 120 тис. га землі, яку ніхто не обробляє

В облдержадміністрації відбулась презентація Аграрного паспорта Львівщини

За словами першого заступника голови ОДА Богдана Матолича, Львівщина є єдиною областю в Україні, що розробила аграрний паспорт. Він розповів, що була створена робоча група, яка напрацювала цілісний та комплексний підхід та дослідила велику кількість напрямків. Результатом цього є 120 тисяч показників, які містить аграрний паспорт. Зокрема, це інформація про наявність та використання земельних ресурсів, структуру посівних площ сільськогосподарських культур, урожайність, поголів’я худоби та птиці, матеріально-технічне забезпечення виробництва, динаміку внесення добрив тощо, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Документ відображає стан сільського господарства області, тому можна визначити, яка сфера відстає, а яка є успішною.

«З цим аграрним паспортом ми повинні управляти процесом, щоб побачити тенденції, які склались у сільському господарстві за останні 5 років, і визначити пріоритети та основні напрямки. Сьогодні ми вже бачимо, де в нас є позитивні, а де негативні тенденції. Абсолютний позитив у нас є в рослинництві – так потрібно працювати і надалі. Натомість в тваринництві ми відстаємо і необхідно вносити певні корективи», - наголосив Богдан Матолич.

Чиновник також звернув увагу на те, що на сьогодні дуже важливо визначитись з ефективним використанням земельних ресурсів: «На сьогодні 120 тис. га землі не обробляється, тому нам треба подивитись, чи вона потрібна селянину, чи її необхідно переводити для іншого цільового використання».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...