12:03, 24 жовтня 2012 р.
У Львові проведуть нестандартну екскурсію
Сьогодні о 18:00 год відбудеться відкрита екскурсія «Львів очима безхатченків». Нестандартну екскурсію містом проведе пан Володимир, мешканець спільноти «Оселя», розповсюджувач журналу «Просто неба».
Організатор акції - Інститут громадського лідерства.
Також екскурсії відбудуться у суботу та у неділю. Місце зустрічі - на пл. Митній біля квіткового годинника. Маршрут екскурсії пройде через вул.Галицьку, пл.Ринок, вул.Вірменську. Тривалість екскурсії близько години, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«Цим проектом безхатченки долучаються до промоції міста. Окрім цього, пан Володимир може акцентувати на маловідомих аспектах життя Львова, показати щось більш нестандартне за класичну екскурсію з датами та історичними подіями. І таким чином безхатченки можуть якщо не знайти роботу, то соціалізуватись у суспільстві», - розповідають організатори.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:49, 26 січня
13
10:00, 20 січня
8
15:34, 18 січня
29
11:30, 24 січня
1 357
live comments feed...
Коментарі