• Головна
  • Довгожителі Львівщини отримають більші пенсії
17:51, 23 жовтня 2012 р.

Довгожителі Львівщини отримають більші пенсії

В області нарахували 101 пенсіонера-довгожителя

Постановою Кабміну від  26 вересня 2012 року №908 передбачено збільшити втричі розміри підвищення до пенсії ветеранам війни,  яким виповнилось 100 і більше років, інформує Пенсійний фонд України у Львівській області.

Відповідно до урядового рішення  ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється дія Законів України “Про  статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та  “Про жертви нацистських переслідувань”, яким виповнилось 100 і більше років, виплата підвищень (надбавок) до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання або державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, здійснюється у потрійному розмірі.

Іншим особам, які досягли 100 і більше років, встановлюється підвищення до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання або державної соціальної допомоги, яка виплачується замість пенсії, у розмірі  20% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

У Львівській області проживають 101 пенсіонер-довгожитель, пенсії яких підвищені.

Так, вдові загиблого фронтовика надбавка до пенсії становить 42% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, а вдові, якій виповнилось 100 і більше років – 126% цього соціального стандарту, тобто надбавка до пенсії  складає відповідно 359,52 грн. та 1078,56 грн. (на підставі Закону “Про Державий бюджет України на 2012 рік” з 1 жовтня 2012 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, - 856 грн.)

Органами Пенсійного фонду України у Львівській області проведено перерахунок пенсій. У жовтні довгожителі області вже одержать пенсійні виплати у підвищених розмірах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...