• Головна
  • Британський професор Філіп Сендс розповість про початки боротьби з міжнародними злочинами у Львові
13:38, 23 жовтня 2012 р.

Британський професор Філіп Сендс розповість про початки боротьби з міжнародними злочинами у Львові

Завтра 24 жовтня в Актовій залі Львівського національного університету імені І. Франка відбудеться відкрита лекція відомого британського юриста, професора Університетського коледжу Лондона Філіпа Сендса.

Тема лекції: «Львів і витоки боротьби з міжнародними злочинами: Герш Лаутерпахт, Рафал Лемкін і Нюрнберзький процес над Гансом Франком». Початок лекції о 12:00.

Це вже третій візит професора Сендса до Львова. Під час попередніх відвідин нашого міста у 2010 та 2011 р., він провів низку лекцій у Львівському національному університету імені І. Франка та Українському Католицькому університеті. Інтерес вченого до нашого міста викликаний в першу чергу тим, що родина його матері походить зі Львова.

Крім того, його наукова діяльність пов’язана із дослідженням життя та діяльності Герша Лаутерпахта та Рафала Лемкіна – двох визначних юристів міжнародників, які заклали основи сучасного міжнародного права. Обидва жили у Львові та закінчили юридичний факультет Львівського університету імені Яна Казимира (тепер – Національний університет імені Івана Франка).

«Саме Львів та його мультикультурна та мультинаціональна атмосфера міжвоєнного періоду справили вирішальний вплив на формування свідомості та поглядів Лаутерпахта та Лемкіна, які згодом стали базою їх наукових поглядів та правової доктрини»,— зазначає Філіп Сендс.

За результатами досліджень, вже найближчим часом він планує видати книгу в одному з провідних європейських видавництв, йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...