• Головна
  • Сьогодні визначать, хто обслуговуватиме львівські автобусні маршрути
13:52, 22 жовтня 2012 р.

Сьогодні визначать, хто обслуговуватиме львівські автобусні маршрути

Серед основних вимог до перевізників – наявність GPS та форменого одягу водіїв

На конкурс з визначення переможця на перевезення на шести автобусних маршрутах Львова надійшло 10 пропозицій. Переможців визначать 22 жовтня.

Як поінформували в прес-службі ЛМР, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради провів перевірку на підприємствах, що взяли участь в конкурсі на предмет відповідності транспортних засобів конкурсним умовам. Було перевірено два підприємства — ПАТ «ЛАТП 14630» та ТзОВ «Успіх БМ».

За результатами перевірки на ПАТ «ЛАТП 14630» виявлено один автобус, що не відповідав зазначеним у конкурсних вимогам класу. Також на підприємстві жоден автобус не був облаштований пристроями зовнішньої та внутрішньої реклами, пристроями озвучення. 30 автобусів мали пристрої GPS. Щодо форменого одягу водіїв, то представлено лише один повний комплект, а ще 20 краваток та 12 сорочок.

Під час перевірки на ТзОВ «Успіх БМ» з’ясувалося, що усі автобуси облаштовані пристроями GPS. Пред’явлено 100 комплектів форменого одягу для водіїв, на двох автобусах влаштовано пристрої озвучення. Загалом усі автобуси відповідають класу, зазначеному у конкурсних вимогах.

Зараз узагальнюється інформація, отримана під час перевірки. 22 жовтня члени конкурсного комітету отримають кінцеву інформацію, перевізникам будуть виставлені бали за виконання вимог і буде визначено переможця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...