• Головна
  • Штаб Тетяни Чорновол підлаштовував провокації проти неї для збільшення виборчого рейтингу?
12:04, 22 жовтня 2012 р.

Штаб Тетяни Чорновол підлаштовував провокації проти неї для збільшення виборчого рейтингу?

З'явилася нова версія провокацій проти кандидатки «Батьківщини»

Львівське інтернет-видання «Вголос» оприлюднило електронне листування, яке, судячи зі змісту та за припущеннями «Вголосу» може належати кандидату в народні депутати Тетяні Чорновол та народному депутату України, одному з керівників виборчої кампанії ОО «Батьківщина» Сергію Пашинському.

У своїх листах адресати обговорюють деталі ведення виборчої кампанії Тетяни Чорновол у виборчому окрузі №120.

З наданих скріншотів випливає, що кампанію Тетяни Чорновол курує саме Сергій Пашинський, надаючи їй рекомендації та кошти. А всі випадки, які останнім часом траплялися з Т.Чорновол (обливання фарбою, конфлікт в селі Мшана), були інсценовані нею та виборчим штабом.

Зокрема, в листі від 12 вересня адресат «Таня Чорновол» повідомляє адресату «Sergey Pashynskij», що їй відомо про майбутній інцидент з обливанням зеленою фарбою: «Доборого дня, Сергію Володмирович! Як і домовлялись, завтра ввечері починаємо. Приблизно в 19 я телефоную своїм, спочатку - Ксенії, потім іншим. Від вас прошу картинку на телебачені, електорат в мене сільський інтернет тут не грає рол».

Нагадаємо, 13 вересня у ЗМІ з’явилась інформація про те, що кандидата в депутати Тетяну Чорновол невідомі облили зеленою фарбою на околиці Львова.

Подібним чином описується ситуація з «побиттям» Тетяни Чорновіл, яка, нібито, мала місце 6 жовтня в с. Мшана поблизу Львова. В листі, датованому 5 жовтня, відправник «Таня Чорновол» повідомляє адресату Sergey Pashynskij «Вітаю, Сергій Володмирович, хлопці готові, ми завтра зранку починаємо акцію. Приблизно о 12 я подзвоню місцевим редакторам. Велике прохання – нам потрібне телебачення! І не Тівіай, як минулого разу, його немає в сітці тут! Без картинки на каналах, бажано місцевих - нічого не буде. Братки тут всіх купили, крім Експресу мене ніде немає. А цього замало. Треба щоб хтось натиснув на них з Києва. Сергй Володмирович - ми готуємось серйозно - якщо скандалу не буде, невідомо як там історія з агітками і друкарнею продовжиться. Треба терміново її перекривати. Якщо з 5 каналом, як ми попередньо говорили все вийде - нехай

будуть десь поруч - в Городку або у Львові, я подзвоню їм, хай орієнтуються 20 хвилин на дорогу. Це буде десь біля Городка.»

Також, в листі відправник скаржиться на бездіяльність місцевих структур ОО Батьківщина: «І ще одне - потрібна хоч якась реакція місцевого штабу! Кубів мене просто ігнорує, місцеві всі поголовно працюють на Дубневичів. Реакції на мою скаргу немає ніякої».

З наданої інформації також випливає, що керівництво Львівського штабу ОО Батьківщина вважає акцію з «побиттям» Тетяни Чорновол «непереконливою»: «Татьяна, как мне сказали львов’яне все это было как-то неубедительно, и они «не будут под это подписываться».

З листування також можна зрозуміти, що найближчими днями можлива нова скандальна акція, пов’язана з візитом на Львівщину у вівторок 23 жовтня Арсенія Яценюка.

Цитата:

«Татьяна, добрый вечер! Уже точно известно, что Яценюк во вторник будет у вас. С ним будет весь пул наших журналистов. Подготовь что-нибудь на выходных или в понедельник, он готов делать официальное заявление. Только надо основательно подготовиться. Не может быть таких непоняток, как в прошлый раз».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...