• Головна
  • Наступного ж дня після виборів Михайло Сендак стане безробітним
17:15, 22 жовтня 2012 р.

Наступного ж дня після виборів Михайло Сендак стане безробітним

Михайла Сендака, який обіймає посаду голови Дрогобицької РДА, одразу після завершення виборчої кампанії збираються звільнити із займаної посади.

Про це йдеться у заяві керівництва Львівської ОДА.Причиною цього є численні скарги з боку дрогобицьких підприємців щодо зловживань Михайла Сендака і утисків, яких він завдає дрібному і середньому бізнесу. Зважаючи на це, Кабмін розглядав питання щодо звільнення Михайла Сендака з посади голови Дрогобицької РДА відразу після його виходу з відпустки, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Окрім того, в заяві зазначено: «Вочевидь, пан Сендак очікував певних преференцій чи сприянь від обласної державної адміністрації у ході виборчої кампанії. Однак, і керівництво Львівської ОДА про це вже неодноразово заявляло, до усіх кандидатів в депутати облдержадміністрація ставиться однаково рівно – жодного сприяння чи навпаки в ході виборчої кампанії бути не може». Також Михайло Сендак не утримався від заяв на адресу керівництва Львівської ОДА, які є неправдивими.

Голова Дрогобицької РДА Михайло Сендак перебував на лікарняному від 31 липня до 31 серпня 2012 року. 29 серпня він подав заяву щодо надання неоплачуваної відпустки на період передвиборчої агітації як кандидату у народні депутати на період передвиборної кампанії з 3 вересня до 26 жовтня 2012 року. Власне на підставі цієї заяви Михайлові Сендаку розпорядженням голови ЛОДА від 3 вересня надано відпустку. Після завершення відпустки Михайла Сендака звільнять із посади голови Дрогобицької РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...