• Головна
  • З нелегалів Україну найбільше «вподобали» молдавани, грузини та афганці
17:32, 22 жовтня 2012 р.

З нелегалів Україну найбільше «вподобали» молдавани, грузини та афганці

Громадяни Молдови, Грузії та Афганістану очолюють список нелегальних мігрантів, затриманих за незаконне перетинання державного кордону.

Про це у коментарі кореспондентові УКРІНФОРМу повідомив заступник директора Департаменту оперативної діяльності генерал-майор Олександр Бондаренко.

"Більшість нелегальних мігрантів, затриманих за незаконне перетинання державного кордону, порушення правил перебування іноземців в Україні та інші правопорушення становили громадяни Молдови, Грузії, Афганістану. За ними йдуть представники Сомалі, Росії, Киргизстану, Узбекистану, Вірменії, Таджикистану, Азербайджану та інші", - зазначив Бондаренко.

За його словами, прикордонним відомствам суміжних країн у 2011 році було передано 678 осіб: за угодою про реадмісію з ЄС 82 особи і за двосторонніми угодами з Республікою Молдова, Російською Федерацією та Республікою Білорусь - 596 осіб. Цьогоріч за межі України у добровільному та примусовому порядку з них було видворено 385 осіб або 60% від загальної кількості затриманих іноземних громадян.

Бондаренко зауважив, що найбільш "уразливим" у цьому плані є російський кордон. Більшість мігрантів не пропущено в пунктах пропуску саме на російській ділянці кордону - 51% від загальної кількості потенційних нелегальних мігрантів.

На думку представника ДПСУ, аби змінити ситуацію на краще, треба узгодити дії державних структур у проведенні візової та міграційної політики на державному кордоні. "Прискіпливіше контролювати іноземців, які в'їхали і знаходяться на території України, та тих, що перебувають у процесі набуття статусу біженця. "Потребує коректив і процедура видворення та здійснення контролю за іноземцями, стосовно яких прийняте рішення про видворення з території України у добровільному порядку", - додав Бондаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...