• Головна
  • Міжнародну премію Боніфація VIII, присуджену Тимошенко, отримала її донька
10:03, 22 жовтня 2012 р.

Міжнародну премію Боніфація VIII, присуджену Тимошенко, отримала її донька

Громадська культурна асоціація "Боніфаціанська академія" вручила Євгенії Тимошенко міжнародну премію Боніфація VIII, присуджену її матері - екс-прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко, яка через ув'язнення не змогла бути присутньою на церемонії в Римі.

Як повідомляє сайт Юлії Тимошенко, під час церемонії дочка колишнього прем'єра сказала, що премія Папи Боніфація VIIІ уособлює силу тих, кого намагаються позбавити сили, незламність тих, кого прагнуть зломити, і нескорену силу духу тих, кого хочуть зробити безсилим.

Євгенія Тимошенко вважає, що Академія Боніфація своєю нагородою і підтримкою Юлії Тимошенко відзначила не тільки її, але і весь український народ.

Екс-прем'єр у своєму листі президентові Академії, кавалеру доктору Санте де Ангеліс, президенту наукового комітету Його Преосвященству Франка Кроче, титулярному єпископу Потенца Пічена написала, що присудження їй премії Боніфація VIII є підтвердженням вірності обраного шляху служіння своєму народові.

Вона переконана, що присудження їй міжнародної премії Боніфація VIIІ є важливим актом солідарності з народом України, з його боротьбою проти поневолення безчесної диктатурою, з його європейськими прагненнями та прагненням до свободи.

Екс-прем'єр наголосила, що Папа Римський Іван Павло ІІ є для неї зразком людської стійкості та гідності.

"Перебуваючи за гратами за опір режиму, який намагається відкинути мою країну в часи гулагів і голодоморів, я ще і ще раз подумки звертаюся до зразків людської стійкості і гідності, нескореності й вірності неминущим цінностям і високим ідеалам. Серед велетнів, життя яких надихає мене і повертає надію тим, кого її хочуть позбавити, - Блаженний Папа Іван Павло ІІ. Ця велична особистість кинула виклик комуністичним і авторитарним диктатурам тоді, коли ці диктатури здавалися непорушними, закликала до єдності Європи тоді, коли прірва між Заходом і Сходом здавалася нездоланною, і проголосила проникливу мрію про звільнення континенту тоді, коли ця мрія здавалася нездійсненною", - зазначила Тимошенко.

Довідка

Премія Боніфація VIII була заснована в 2003 році громадською культурною асоціацією "Боніфаціанська академія", яка діє в італійському містечку Ананії (столична область Лаціо). Перша премія Боніфація VIII в 2003 році була присуджена Папі Римському Іоанну Павлу II.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...