• Головна
  • «Щоб дурь кожного була видна» (ФОТО, ВІДЕО)
Тема для обговорення
09:00, 21 жовтня 2012 р.

«Щоб дурь кожного була видна» (ФОТО, ВІДЕО)

Тема для обговорення

ТОП-20 найбільш безглуздих висловлювань чиновників і політиків, зроблених за останні місяці в 14 містах України.

Так уже повелося у нас, що у владу чомусь пробираються переважно люди недалекі, в простолюдді їх звуть дурнями. Мабуть, тому, що дурень має велику перевагу перед людиною освіченою: він завжди задоволений собою. Зауважте, це не я сказав, це сказав Наполеон Бонапарт.

З дурнями і раніше воювали, і зараз намагаються. Раніше - царі, зараз - журналісти. Пам'ятаєте, Петро Перший навіть заборонив своїм боярам «по писаному говорити, щоб дурість кожного була видна». Ну це тому що розумним був.

У нас процес «дурнемовлення» зайшов так далеко, що зараз хоч «по писаному», хоч експромтом, - а все дурість виходить. І найсумніше в усьому цьому, що лідером за кількістю всіляких ляпів є глава держави. Так що «дурість кожного» показувати вже нікому. Всі зрівнялися.

Причому якщо раніше, слідуючи Вольтеру, багато безглуздості у чиновників народжувалося від бажання сказати щось нове, оригінальне, то зараз, швидше, - від відчуття абсолютної повноти влади і такої ж повної безкарності. Вони грубіянять, ображають, погрожують, публічно шантажують - і нічого. Все сходить рук. І тільки журналісти, як справжні Дон Кіхоти, ще намагаються боротися з таким тотальним «дурнемовленням» в міру сил і можливостей - віддають на загальний розголос шедеври «ораторського мистецтва» окремих товаришів.

Ось і вирішили ми з колегами скласти невеликий рейтинг - ТОП-20 найбільш помітних висловлювань останніх 2-3 місяців, які не пройшли повз увагу ЗМІ.

Вершину нашого хіт-параду заслужено займає президент України Віктор Янукович. Він не перестає радувати все новими і новими шедеврами розмовного жанру. Нічого не допомагає - ні домашні заготовки, ні написаний текст. Ляпи постійно злітають з його язика.

1. Останній хіт від президента - виступ на Ялтинському міжнародному саміті. Говорячи про геополітичне становище України, Янукович згадав, що «в стародавній  Смирні - сучасному Ізмирі за однією з версій дослідників, створював свою Іліаду и Одисею Гомер». При цьому Янукович зробив наголос на першому складі у слові "ГОмер". Після чого повідомив, що «на території сучасної України бував і легендарний Геракл».

Нагадаємо, що Геракл - міфологічний персонаж.

Це перше місце рейтингу. На другому - ще одне висловлювання Віктора Януковича, на цей раз у Луганську. Президент переплутав функціональне призначення очей і рук. Вийшло ось що.

янык1

 


2.   «Ми регулярно беремо звіти губернаторів в Києві, але коли побачиш своїми руками, як кажуть, очима доторкнешся, за старою українською традицією. Це зовсім інше», - сказав президент.

3. На третьому місці рейтингу - висловлювання не стільки смішне, скільки лякаюче. У Дніпропетровську на зустрічі з робітниками заводу «Інтерпайп Сталь» Віктор Пінчук повідомив, що підтримка опозиції сьогодні вимагає відмови від свого бізнесу.

пинчук

 


«Если ты находишься в бизнесе, то должен сотрудничать с действующей властью. Потому я вам говорю совершенно серьезно — буду голосовать за Партию регионов, и вас буду призывать», - заявив Віктор Пінчук, фактично всенародно визнавши, що на бізнес в Україні чиниться тиск. І не звідкись, а з боку Партії регіонів. Тобто Віктор Пінчук голосно прорекламував ПР як головного «кришевателя» країни. Видно, не подумав.

4. Четверте місце ТОП - із серії погроз. Вислів належить Давиду Бліадзе.

биладзе

 

Приведено зі скороченнями, так як статтю можуть читати діти: «Я вам, оборзевшим тварям, головы, на х… поотрываю. Вообще обнаглели, скоты!» -  культурно висловився депутат Ровеньківської міської ради від Партії регіонів (Луганська обл.), власник місцевого ринку, що позбавив торгівельних місць кількох підприємців. Загрози звернені до журналістів, які прийшли до нього за коментарями.

5. І ще одна не менш серйозна загроза, особливо якщо врахувати, з чиїх вуст вона прозвучала. Харківський Гепа автор наступного висловлювання рейтингу.

кернес

 

«Смотри мне, сучий пес, если ты еще раз так проконтролируешь ситуацию и отнесешься к своим обязанностям, как вчера, то я тебя на ноль помножу! Ты понял? А ну встать!» - вилаяв свого підлеглого Кандаурова на екстреній нараді з приводу вибуху в житловому будинку міський голова Харкова Геннадій Кернес. Трохи пізніше в бесіді з журналістами Кернес підкреслив, що Кандауров «заслуговує множення на нуль».

6. І ще одне грізне - з Луганська. «Я иду в Раду, чтобы мочить в сортире продажных политиков», - - заявив кандидат у нардепи Кривобоков, якого на білбордах позиціонують як "однодумця Путіна".

кривобоков

 

7. Сьоме місце належить кандидату в депутати з Миколаєва Геннадію Задирко.

задирко

 

12 жовтня він провів зустріч з виборцями. Коли мешканка будинку задала йому питання: «Скажіть, от ви вже 5 років діючий депутат, і хочете залишитися їм ... Назвіть причини, за якими ми повинні вибрати саме вас? Що ви зробили для жителів нашого району конкретно за 5 років своєї діяльності? »- Задирко відповів буквально таке: «Уважаемые! Я не должен вам дома обустраивать! Я ж вам не Ахметов! Откуда у меня деньги??? Депутаты для того, чтоб законы писать, а не детские площадки ставить!» Сміх у дворі довго ще не стихав ...

8. На восьмому місці прем'єр-міністр Микола Азаров. Будучи в Запоріжжі, він начебто і смішного нічого не сказав - але конфуз таки стався ...

азаров

 


Під час візиту на АвтоЗАЗ  Азаров намагався перевести в гривні вартість автомобілів. «Если в гривну нашу перевести - восемь на восемь - 65 тысяч гривен, - начал вычислять. - В принципе, при средней в стране зарплате где-то сейчас три с половиной тысячи... Да?  - пролунав сміх. - Так, че смеемся? Я ж статистику говорю. А у вас какая на предприятии зарплата? Сколько? Полторы? Значит, сто процентов, неполный рабочий день. Да? Неполная рабочая неделя? Да? А у тех, кто работает полностью, какая зарплата? Ну, директор мне говорит - три тысячи. Мы поверим директору или проверим? Поверим. Вот они говорят, что при полной загрузке три тысячи есть. В среднем по стране у нас три с половиной тысячи, действительно, зарплата»,- завершив невдалий виступ прем'єр, але свій конфуз прикрити вже не зміг.

9. «Погорів» на зарплатах і чиновник з Житомира - восьме місце списку. Колишній начальник управління праці та соцзахисту Житомирської міськради, а нині - голова Сінгуровского сільради Юрій Прокопець так коментував невиплати зарплати працівникам ТТУ Житомира: «Я ж чиновник, а не ляпалка якась». І знову сміх.

10. Смішить і опозиція. Лідер партії «Удар» Віталій Кличко, виступаючи в Кривому Розі, злякався свого електорату. На мітингу 13 жовтня він з трибуни сказав: «Дайте мужчине микрофон, а то он меня побьет!» Такий ось у кандидатів гумор.

кличко

 

11. А тепер без гумору. Серія взаємних образ від політиків. На одинадцятому місці - Геннадій Москаль  та його «арія про дебілів». Виконано в Одесі в ході візиту в рамках виборчої кампанії. Геннадій Москаль був вельми красномовний і не соромився у висловах. Політик назвав мера Іллічівська дебілом, а виборців - дурнями.

москаль

 


Москаль обурений тим, що мер міста Іллічівська Валерій Хмельнюк подав на нього і телеканал «Нова Одеса» позов до Приморського суду про захист честі, гідності та ділової репутації.
«Я его покритиковал и получил на 18 октября повестку в суд. Но знаете, как говорят в Одессе, если он в Ильичевске великий пуриц, то в Одессе еле-еле поц... Дебил он, так и напишите. Пусть подаст еще второй иск. Какой дурак его выбрал? Те избиратели пусть плюнут ему в лицо за то, что он не может достроить дом», - підкреслив депутат.

12. Інший опозиціонер, Сабашук, в Запоріжжі не поділив з комуністами дитячий майданчик. Він побудував, ті зламали, тому що самі тут же побудувати хотіли. У відповідь Сабашук і видав комуністам: «Спасибі придурки! У цьому ваша суть!» Погодьтеся, театр абсурду.

13. Ще один закид у тупості. На цей раз від знаменитої Ірини Фаріон, ВО «Свобода», Львів. Правда, без конкретного адресата, а тому звучить якось навіть інтелігентно: «Зараз  ціла купа людей зі шпаківнею в голові йде у політику». Про кого це вона, як ви думаєте?

фарион

 

14. Екс-губернатор Харківської області Арсен Аваков прокоментував обшук у його банку:
«Или Добкин – законченный идиот. Или злонамеренный обманщик и провокатор», -  чотирнадцяте місце рейтингу.

аваков

 

15. А зараз - трохи філософії. П'ятнадцяте місце ТОП належить ерудованою Юлії Тимошенко. Ряд імен власних, які вона нанизала одне на інше в своїй промові, характеризуючи владу Януковича, напевно, з дешифрувальником розбирали в адміністрації президента.

тимошенко

 

Отже, Харків, Качанівська колонія. «Ми стали Заїром при Мобуту, Зімбабве при Мугабе. Людовик XIV колись сказав відому фразу: «Держава - це я». Віктор Янукович і його клан живуть з таким же ненаситним кредо », - заявила Тимошенко у своєму зверненні до парламентів і лідерів європейських держав.

16. Любить пофілософствувати і колишній соратник, а нинішній лютий ворог Тимошенко - Віктор Ющенко. Виступаючи у Львові, він провокаційно заявив, що "українську націю опускають", очевидно, в силу своєї інтелігентності і освіченості, не знав він, що означає цей вираз.

ющенко

 


«На жаль, нас опускають як ті, хто представляє владу, так и ті, хто представляє так званну об'єднану опозицію. Тому в цій частині мені кампанія не цікава».

А звертаючись до галичан, додав: «Я ні на йоту не здам свою ідеологему. І стверджую - я правий. Ви можете помилятися на три роки, на п'ять років, на шість років. Ви визнаєте цю ідеологему - я в цьому переконаний ». Загалом, якщо хто-небудь зрозумів - тому половина.

17. Хто ясно мислить, той ясно викладає. Це вже точно не про наших політиків. На сімнадцятому місці губернатор Донецької області Андрій Шишацький з розповіддю про те, як він возить за собою мажоритарників-регіоналів.

шишацкий

 

«В каждой моей поездке - это вы преувеличиваете. Что касается… ни один из кандидатов в депутаты, которые со мной ездили, они не вручали «скорые помощи», если я вручал. А то, что они были со мной на одной площадке и дарили какие-то подарки - ну да, это присутствовало. Там есть и депутаты областного совета, и руководители предприятий… Если кто-то хочет со мной просто ездить, чтобы пиариться, то я таких не вожу», - сказав А. Шишацький.

18. Сімферополь. Заплутався в трьох соснах, як і його колега Шишацький, кримський прем'єр Могильов.

могилев

 

Коли його запитали, що він подарував президенту країни на день народження, він відповів - проблеми. «Я поздравил главу государства. Я уже сказал. Я полагаю, всех жителей Крыма больше волнует не этот вопрос, а проблемы социальные, экономические, мелкие житейские у них. Мы все эти проблемы обеспечиваем. Это самый лучший подарок», - сказав він, мабуть, маючи на увазі, що команда президента в Криму забезпечує вирішення цих проблем, а не їх наявність.

19. На передостанньому місці рейтингу екс-зірка Інтернету з висловленням «текст по-дебільному напісан» губернатор Харківщини Михайло Добкін.

добкин

 

Колишню славу йому вже не повторити, але, тим не менше, ще й він може порадувати. «Пикет возле завода Шевченко устроила политическая моль», -  так відгукнувся Добкін про одного з кандидатів у народні депутати Василя Салигіна.

20. Закриває ТОП, швидше, гірке, ніж кумедне - від депутата Львівської міської ради Юрія Михальчишина:

михальчишин

 

«Вся наша владна верхівка є одним таким великим колективним стихійним лихом».

І якщо вже сьогодні я наводжу лише цитати, то дозвольте згадати ще одну, щоб закрити тему. Вона належить Адольфу Гітлеру, але, складається враження, що говорив він про сьогоденну  Україну: «Як пощастило владі, що люди ніколи не думають». Важко з цим не погодиться, чи не правда, дорогі співвітчизники?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...