Купити слухові апарати - компенсувати втрату слуху!

Купити  слухові апарати - компенсувати втрату слуху!, фото-1

Перший слуховий пристрій цифрового типу з'явився багато років тому, але перші моделі багато в чому поступаються сучасним пристроям. З кожним роком цифрові вироби отримують все більшу популярність, а значить, зростає й кількість їх продажу.

Більшість моделей оснащені не тільки програмованою частиною, але й спеціальним підсилювачем, який оброблює акустичні сигнали. Завдяки підсилювачам мовний сигнал не тільки оброблюється, але й очищується від непотрібних шумів. Серед переваг таких виробів можна відзначити також обладнання декількома мікрофонами, спрямованими сприйняттям звучання і багато іншого.

В останні роки сурдотехника розвивається стрімкими темпами і це в свою чергу призвело до інновацій серед цифрових і аналогових слухових рішень. Важливим стимулом став прогрес у сфері інформатики і комп'ютерних технологій. В сучасних девайсах електросигнал, що виходить з мікропосилювача, вимірюється за допомогою цифрового перетворювача. Значення сигналу визначається приблизно 20 000 разів в секунду, після чого перетворюється в цифри, які постійно надходять до цифрової пам'яті. Всередині інтегральної схеми з цифрами відбуваються певні математичні вимірювання й перетворення.

Що являє собою цифровий звук

• Деформація несуттєва або може повністю бути відсутньою. Слухач сприймає акустичні сигнали, як чисте, чітке і ясне звучання, а мова інших людей виходить максимально розбірливою.

• Для того щоб зняти динамічні перетримки, застосовується здавлювання. Незалежно від налаштувань гучності звуку, слухач сприймає звуки з абсолютною комфортністю. Вони виходять м'якими і приємними в будь-яких умовах або обставинах. Завдяки системі компресії навіть тихі звуки будуть легко сприйматися, без того, щоб напружувати слух, а гучні звуки не будуть дратувати слух або спричиняти відчуття дискомфорту.

• У цифрових пристроях використовуються алгоритми шумозниження. На відміну від старих моделей проблема чутності відгуку свого мікрофона або підсилювача повністю відпадає. В аналогових девайсах може спостерігатися чутний шум власного мікрофона, тому все більше людей віддають перевагу сучасним рішенням.

• Цифрова обробка звуку – це область, яка розвивається і по сьогодні, і в цьому її величезна перевага, оскільки потенціал не обмежений. Існуючі алгоритми все більш активно використовуються і для виготовлення приладів для корекції слуху.

• Цифрові схеми інтегрального типу характеризуються підвищеною надійністю, в тому, що стосується електропараметрів та характеристик.

Електронні апарати для слуху можуть використовуватися для компенсування сенсоневральної глухоти, і такі девайси повинні володіти певними системами:

• Багатоканальна компресія всього частотного діапазону повинна бути в обов'язковому порядку. Система необхідна для компенсації розладу сприйняття гучності і чим більше каналів компресії, тим розумнішим і більш функціональним буде слуховий апарат.

• Повинна бути присутня система шумозаглушення, що поліпшує розпізнавання мови. Для компенсації погіршення спектрального контрасту акустичного сигналу повинна бути присутня і багатомікрофонна технологія. Сучасні слухові апарати можуть оснащуватися двома або великою кількістю мікрофонів спрямованого типу.

• Для зниження тимчасового контрасту також повинна бути передбачена компенсаційна система.

• Система придушення свисту, або як ще називають дратівливі звуки - «зворотного зв'язку». Система пригнічує свист, який може виникнути під час носіння головного убору, приймання їжі або під час виймання виробу з вушного каналу. Система значно зменшує дискомфорт власника пристрою і дозволяє зробити апарат непомітним для інших людей.

Щоб підібрати найбільш підходящий слуховий прилад, необхідно не тільки виявити ступінь втрати слуху, а також вивчити спосіб життя пацієнта, дізнатися про його уподобання, звички. Гарантією успіху не може стати навіть покупка найдорожчого і сучасного девайса, оскільки підбір обладнання повинен здійснюватися за певними критеріями. Після покупки відповідного виробу потрібне ретельне настроювання й програмування. Цей процес краще довірити досвідченим фахівцям, тому звертайтесь за допомогою в наш Центр слуху «Беттертон» у місті Львів.

Центр слуху Беттертон у Львові надає своїм пацієнтам повноцінну кваліфіковану допомогу з питань лікування приглухуватості:

● діагностування погіршення слухових функцій;

● вибір програми лікування й виправлення дефектів слуху;

● вимірювання розміру замовлення та вкладишів для слухового апарату;

● консультація медексперта і вибір налаштувань для апарату під потреби пацієнта.

Записатися на прийом та дізнатись більш детальну інформацію Ви можете на нашому сайті www.bettertone.com.ua або за телефонами:

  • (032) 253-69-65
  • (067) 670-87-47
  • (050) 433-37-57
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі