Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові.

Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові. , Климович Юлія Лук'янівна

Новий сучасний дилерський центр RENAULT відкрив свої двері для поціновувачів автомобілів французького бренду. Протягом року велися підготовчі роботи по створенню унікального об’єкту – RENAULT STORE .

Олександр Конопацький – засновник «Галич-Моторс» згадує:

«У травні 2017 року був візит від представників «Рено Україна» для розгляду можливості відкриття нового офіційного дилера RENAULT у Львові. Договір було укладено у вересні 2017 року. Минув рік, і у травні 2018 ми урочисто відкриваємо двері «Галич-Моторс»нового офіційного дилера RENAULT у Львові».

«Галич-Моторс» став партнером великої мережі Рено невипадково. Французи довірили свої машини цьому дилеру, знаючи що сім’я Конопацьких вже три покоління займається автомобільним бізнесом. Їхня добра репутація зіграла важливу роль. Франсуа Маріотт – генеральнй директор RENAULT в Україні – вкотре наголосив, що якісна співпраця базується на довірі до партнера, а на родину Конопацьких можна покластися.

Тривала підготовка дала свої результати. Новий автосалон, що зроблений за сучасною концепцією дарує ще більше можливостей для клієнтів.

RENAULT STORE – це автосалон із повною лінійкою автомобілів площею 380 м.кв. Це сертифікована сервісна станція площею 530 м.кв. із 9 постами для здійснення гарантійного та після гарантійного обслуговування повного модельного ряду.

Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові. , фото-1, IA ZIK

Проведемо маленьку екскурсією новим центром. Розпочнемо з просторого подвір’я, де прапори в кольористиці RENAULT зустрічають гостей, а лаконічні вказівники допомагають зорієнтуватися. Оновлений фасад центру відповідає сучасним тенденціям комерційного дизайну. Центральний елемент фасаду – жовта смуга, «промінь сонця», уособлює корпоративний колір бренду RENAULT і показує клієнту головний вхід в салон.

Перед фасадом виділена зона Тест-драйв, яка пропонує клієнтам самим оцінити всі переваги французької надійності.

Зайшовши в салон, відразу відчуваєш цікаві та продумані рішення дизайнерів. Для зручності він поділений на частини – чітко позначені зони продажів, сервісу, аксесуарів та фінансових послуг, що дозволяють клієнту легко орієнтуватися у салоні. Автомобілі розташовані за тематичними зонами:

  • зона Новинка презентує актуальні моделі;
  • червона зона – емоції, тут будуть флагманські кари, що відповідають новій концепції бренду - «Пристрасть до життя» ( Passion for life ).
  • зона урочистої видачі нового авто;
  • зона сервісу, що дає можливість клієнтам вже в момент покупки познайомитися і з консультантами сервісу, які будуть кваліфіковано допомагати в подальшій експлуатації автомобіля.

Влучною є саме розташуваня автомобілів під прямим кутом, що дозволяє клієнту оглянути авто максимально комфортно.

RENAULT STORE – це ще технічна станція, яка здатна одночасно обслуговувати 9 автомобілів. Підйомники можуть діагностувати ходову частину авто не вручну, а за допомогою технічних засобів. Важливо, що всі п рацівники сервісу пройшли курс спеціальної підготовки в навчальному центрі RENAULT . Фахівці сервісу застосовують сучасне високотехнологічне обладнання, тільки оригінальні матеріали і запчастини для автомобілів RENAULT

Новий RENAULT STORE – це не просто салон з продажу та обслуговування автомобілів, а бутик, який транслює історію та цінності бренда. Концептуальний дилерський центр об’єднав в єдине ІТ-технології та фізичне уявлення продукту в салоні.

«Все що ви бачите зроблено нами із великою любовю. Ми стали яскравою сторінкою у книзі Рено – потужнго гравця авторинку України, який вже третій рік поспіль є його лідером - №1. Ми зробили це! Відкрили цілком новий формат Renault Store» – розповідає директор «Галич-Моторс» Ростислав Конопацький.

3-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Кваліфіковані дилерські мережі, широкий автомобільний ряд, конкурентні ціни та власна програма кредитування дозволяють бренду RENAULT утримувати лідерські позиції на автомобільному ринку. У 2017 році компанія RENAULT в Україні реалізувала 10 499 а/м, що на 2 833 а/м більше показника 2016 р. Це свідчить про те, що RENAULT на перших позиціях на ринку легкових і комерційних автомобілів (з часткою ринку 12%). Моделі RENAULT такі як Renault Logan та Renault Duster - в трійці бестселерів автомобільного рейтингу. Українці протягом останніх років все частіше обирають RENAULT , адже розуміють, що якість відповідає ціні.

Відкриття дилерського центру «Галич-Мотрс» дасть можливість львів’янам та гостям міста ще більше дізнатися про всі переваги французьких автомобілів.

Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові. , фото-2, ІА ZIK Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові. , фото-3, ІА ZIK Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові. , фото-4, ІА ZIK Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові. , фото-5, ІА ZIK Компанія «Галич-Моторс» відсвяткувала відкриття нового дилерського центру RENAULT у Львові. , фото-6, ІА ZIK

*партнерська публікація

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі