• Головна
  • У Львові видали інтелектуальний архітектурний каталог
22:52, 18 жовтня 2012 р.

У Львові видали інтелектуальний архітектурний каталог

Англо-німецький каталог LEMBERG Architektur&Stadt, 100 BedeutendeBauwerke I LVIVArchitecture&City, 100 LandmarkBuildings вміщує 100 визначних архітектурний об'єктів Львова.

У список "100 об’єктів" поряд із будівлями включено також містобудівні ансамблі та ряд пам’ятників, парків і цвинтарів, повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Цей стислий образ міста на початку книги доповнюється важливими містобудівними даними з відомостями про найбільш значущу урбаністичну характеристику та детальною міською історією. Книга закінчується рекомендаціями щодо кафе і ресторанів, які мають особливо цікаву архітектуру інтер’єрів.

Автори книги – професор Віденського технічного університету Андреас Гофер, доцент Віденського технічного університету Елізабет Лейтнер та директор Інституту архітектури НУ "Львівська Політехніка" Богдан Черкес.

«Специфіка цього архітектурного путівника полягає у тому, що кожна споруда у книзі має технічний опис. Це є паспорт будівлі, який включає її вік, прізвища архітекторів, і, що важливо, назву вулиці, на якій вона зараз розташована, де її можна побачити наживо, - розповів Андреас Гофер.

«Це інтелектуальний продукт, путівник, аналогів якого немає в Україні. Та й в Європі треба пошукати. З одного боку, книжка представляє інтерес для фахівців у галузі архітектури, для будівельників, для істориків. А з іншого – це путівник, тобто навіть пересічний турист у цій книзі ознайомиться зі знаковими будівлями, побачить їх на карті міста, прочитає її історію. Це і наукова, і методична, і популярна розробка, - висловився перший проректор НУ "Львівська Політехніка" Володимир Павлиш. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...