• Головна
  • Від завтра заборонена публікація соцопитувань. Останні рейтинги
21:12, 17 жовтня 2012 р.

Від завтра заборонена публікація соцопитувань. Останні рейтинги

З четверга, 18 жовтня, в Україні, відповідно до законодавства, заборонено публікувати результати соціологічних опитувань, повідомляє “Інтерфакс-Україна”. За останніми опитуваннями соціологів, найбільшу підтримку на виборах отримає Партія регіонів, інтрига за друге місце розгортається між “Батьківщиною” та “Ударом”, “Свобода” теж має шанси потрапити до парламенту.

Українські соціологічні компанії оприлюднили результати останніх опитувань, кому нададуть перевагу українці на виборах до ВР. Соціологи проводитимуть опитування аж до дня виборів, але вони будуть закритими.

Генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Панніото зазначає, що в європейських країнах ембарго на публікації вводиться за один-два днів до виборів.

“Відповідно до законодавства забороняється оприлюднювати результати опитувань за 10 днів до виборів. Тобто, сьогодні публікувати рейтинги ще можна, а чи можна 18 жовтня - складно сказати, залежить від того, чи рахувати 10 днів включно чи ні”, - сказав директор соціологічної служби “Рейтинг” Олексій Антипович.

Опитування, проведене напередодні виборів групою “Рейтинг”, показало, що перемогу в парламентській гонці одержала б Партія регіонів, за яку готові проголосувати 23% респондентів. Приблизно однакова кількість виборців підтримують УДАР Віталія Кличка і “Батьківщину”. 12,8 проголосували б за Компартію, 6% - за “Свободу”, 3,1% підтримали б Партію Королевської “Україна - вперед”.

За словами президента соціологічної компанії Research&Branding Group Євгена Копатька, опитування проводитимуться до 27 числа, але вони будуть закритими. Згідно з даним останнього опитування, оприлюдненого напередодні виборів компанією R&B, до парламенту України проходять чотири партії: Партія регіонів, “Батьківщина”, “УДАР” і Компартія.

За Партію регіонів готові віддати голоси 22,2% всіх опитаних (27,8% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні); за Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” - 15,4% всіх опитаних (19,4% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні). Партія “УДАР “ набрала 14,8% голосів всіх опитаних (16,6% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні). За Компартію готові проголосувати 9,6% всіх опитаних (11,2% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні).

Станом на початок жовтня 2012 року, як свідчить опитування R&B, не долають виборчий бар'єр Всеукраїнське об'єднання “Свобода” (набирає 3,9% голосів всіх опитаних і 4,7% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні) і партія Н.Королевської “Україна - вперед!” (набирає 2,7% голосів всіх опитаних і 2,8% тих, хто збирається взяти участь у голосуванні).

За даними останнього опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи” разом з Київським міжнародним Інститутом соціології, лідером парламентської гонки є Партія регіонів (23%), друге-третє місце ділять “УДАР” і “Батьківщина” (16% і 15% відповідно), з 10% підтримки виборців у Раду проходить КПУ і вперше за весь час опитувань виборчий бар'єр переступила “Свобода”.

За даними останнього опитування GfK Ukraine, Партію регіонів підтримують 25% виборців, “УДАР” - 17%, “Батьківщину” - 15%, КПУ - 9%. “Свобода” і “Україна - вперед” не проходять до Ради з рейтингами на рівні 3%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...