• Головна
  • Українці ховають у «банках» 40-50 млрд дол. США
08:45, 17 жовтня 2012 р.

Українці ховають у «банках» 40-50 млрд дол. США

Українці тримають на руках приблизно 40-50 млрд дол. США, а на депозитах у банках лише 20 млрд. дол.

Держава зацікавлена у залученні вільної валюти населення до банків, щоб вона працювала і, в тому числі, щоб вона працювала на інтереси країни. Зараз макроекономічна ситуація погіршується, притоку валюти від експорту менше, тому їм потрібно залучити гроші людей

Про це повідомив  під час прес-конференції у Львові керівник інформаційно-аналітичного центру FOREX CLUB в Україні Микола Івченко.

Як каже М.Івченко, держава має намір залучити вільні гроші населення завдяки валютним облігаціям, які запустила через Ощадбанки.

«Держава зацікавлена у залученні вільної валюти населення до банків, щоб вона працювала і, в тому числі, щоб вона працювала на інтереси країни. Зараз макроекономічна ситуація погіршується, притоку валюти від експорту менше, тому їм потрібно залучити гроші людей завдяки розміщенню цих облігацій. Адже державі потрібно погасити іноземний борг», - зазначив він.

Експерт також наголошує на тому, що валютні облігації будуть цікавими вкладеннями для людей. Тим паче, що ризику для людей в тому, що держава не розрахується за цими облігаціями практично немає, каже М.Івченко. А крім того, там непогана дохідність, адже держава пропонує близько 9% в дол. США, а це в середньому більша дохідність, ніж в банківських депозитах. До прикладу, дохідність банків на сьогодні становить 8,5%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...