Особливості вибору слухових апаратів у Львові

Особливості вибору слухових апаратів у Львові, фото-1

Прагнете придбати якісний прилад і не знаєте, на які функції звертати увагу? Вам треба дізнатися, чим обумовлена різниця у вартості деяких приладів, що поліпшують слух? У цій статті ми розглянемо ці та багато інших питань, що стосуються конструкції теперішніх пристроїв для корекції слуху.

Згідно зі статистичними даними, від проблем зі слухом страждає кожна десята людина в світі, що призводить до збільшення попиту на слухові рішення, в тому числі й в Україні. Річ у тім, що незалежно від ступеня втрати слуху, це спричиняє людині сильний дискомфорт і порушує звичний ритм життя, в тому числі це стосується й взаємодії з оточенням. І тільки слухові апарати здатні повернути різноманіття звуків в життя пацієнта.

Центр Хорошого слуху «Беттертон» займається реалізацією якісних слухових рішень за доступними цінами в Львові та інших містах України. Широкий асортимент включає до себе пристрої імпортного виробництва американської фірми Starkey, що дозволяє підібрати оптимальну модель. При цьому в продажу є як багатофункціональні, так і більш прості моделі.

Різниця конструкційних рішень

Сучасні пристрої для поліпшення слуху дозволяють не тільки максимально компенсувати його втрату, але й зберегти наявні здатності до сприйняття звуку. На сьогодні слухові апарати складаються з 3 функціональних частин, а саме:

• підсилювач;

• телефон;

• мікрофон.

Принцип роботи телефону полягає в тому, що він перетворює електричні сигнали в звук. Мікрофон виконує зворотну дію - приймає звукові хвилі та перетворює їх в електричні, а підсилювач, у свою чергу, здійснює обробку, фільтрацію, а також посилює електричний сигнал.

Також слухові апарати поділяються наступним чином:

• кишенькові;

• завушні;

• внутрішньовушні.

Кишенькові моделі відрізняються досить значними показниками потужності вихідного сигналу, внаслідок чого пропонуються людям з низькими показниками чутності. Кріплення приладу здійснюється за межами вушної раковини.

Завушні моделі відрізняються непомітністю і зручністю носіння, бо мають малі габарити й невелику масу. Крім цього, завушні моделі можуть похвалитися широкою модельною лінійкою, цікавими дизайнами та незвичайними кольоровими рішеннями. Кріплення відбувається за вухом, що робить їх фактично невидимими для присутніх.

Внутрішньовушні прилади виготовляються відповідно до будови вуха носія, що дозволило досягти практично 100% ефективності в компенсації слуху. Установка проводиться безпосередньо в слуховий прохід.

Де можна придбати слуховий апарат?

Наважуючись на реабілітацію слуха, дуже важливо звертатися виключно до перевірених реалізаторів, якість продукції яких не викликає сумнівів. Наш центр «Беттертон» пропонує всім охочим широкий асортимент приладів для корекції слуху, з різними технічними й експлуатаційними характеристиками, за доступною ціною. Також тут ви знайдете детальні описи і фотографії кожної моделі, що дозволить вам зробити максимально усвідомлений і обміркований вибір. При цьому в каталозі представлені як бюджетні, так і дорогі моделі від кращих вітчизняних і світових виробників, а також реальні відгуки користувачів. Придбати слухові апарати у нас може кожен житель України, незалежно від області та населеного пункту.

Якщо вам потрібен дешевий прилад, у нас ви знайдете ряд бюджетних варіантів. Вас чекають досить низькі ціни на продукцію, кваліфікований персонал і грамотне обслуговування. Крім цього, ви можете замовити найбільш зручний для вас варіант.

Особливості самостійного вибору слухового рішення

Якщо ви хочете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, то в першу чергу необхідно розібратися серед особливостей цих пристроїв. Що ж впливає на вартість і вибір моделі, від чого залежить її функціональність і тривалість експлуатації? Спробуємо розібратися:

Який тип слухового апарату мені підійде?

Всі сучасні пристрої для поліпшення слуху поділяються на два види: цифрові та аналогові - саме від вибору одного з них багато в чому залежить функціональність і практичність моделі. Зокрема, цифрові слухові апарати мають гнучкі налаштування, поєднуються з додатковими аксесуарами та дають більш якісний звук.

Однак у аналогових слухових апаратів є одна важлива якість - характерне звучання, тому перехід з них на цифрові може стати справжнім стресом для носія.

Один або два слухові пристрої?

Використання двох слухових апаратів одночасно дає багато переваг, в тому числі об'ємне звучання і кращу сприйнятливість мови. Однак два хороших слухових апарати будуть коштувати чимало, що для багатьох є сигналом до придбання двох дешевих слухових пристроїв, а не одного дорогого. Фахівці відзначають, що такий підхід є помилковим, один якісний слуховий апарат буде набагато більш ефективним, ніж два доступних за ціною.

Як не помилитися з потужністю і характеристиками слухового рішення?

При виборі потужності та інших технічних показників, необхідно спиратися на висновок лікаря і результати проведених досліджень.

Якщо ви хочете придбати дійсно якісний і ефективний слуховий пристрій - звертайтеся до фахівців Центру слуху "Беттертон".

Наша адреса:

м. Львів, вул. Городоцька, 44

Телефони:

(032) 253-69-65

(067) 670-87-47

(050) 433-37-57

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі