У Львові могильники для худоби становлять загрозу для екобезпеки

Із наявних 588 худобомогильників 93,6%, або 324, експлуатуються з численними порушеннями вимог природоохоронного законодавства.

Такі результати дали перевірки прокуратури Львівської області.

Як зазначили в прокуратурі, у ході перевірок було виявлено численні порушення чинного законодавства. При цьому місцеві ветерінарні служби перевірки робили формально.

Найпоширенішими порушеннями є експлуатація худобомогильників без правовстановлюючих документів на землю, а лише на підставі рішень місцевих рад про виділення земельних ділянок для їх розміщення. Так робляться справи  зокрема у Старосамбірському та Миколаївському районах.

В межах Дрогобицького району не відповідає вимогам чинного законодавства кожен із 36 худобомогильників. Водночас, протягом року управлінням ветеринарної медицини у Дрогобицькому районі не проведено жодної перевірки існуючих худобомогильників, та не поставлено питання щодо їх ліквідації чи виведення із експлуатації.
Приписи про усунення порушень ветеринарно - санітарних вимог, які внесені у 2012 року,  -  формального характеру.

Крім того, протягом минулого та поточного років не притягнуто до віподвідальності  жодного сільського голову за порушення ветеринарного законодавства, на території яких розміщені вказані об’єкти.

З огляду на такі порушення, прокуратурою Львівської області начальнику Головного управління ветеринарної медицини внесено подання з вимогою усунути виявлені порушення чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі