• Головна
  • Жителі Львівщини найбільше переймаються питаннями безробіття, ніж виборами
15:27, 15 жовтня 2012 р.

Жителі Львівщини найбільше переймаються питаннями безробіття, ніж виборами

Жителів Львівщини більше цікавлять питання по безробіттю та відсутність нових робочих місць, принаймні цим переймається 50% опитаних респондентів. Про це розповів директор українського фонду «громадська думка» Володимир Подгорнов.

До прикладу, проблема безробіття є актуальною для 60% мешканців Жовківського та Яворівського районів (122 виборчий округ). Другим питанням, яким переймаються жителі цього округу – якість доріг. Це питання турбує 26,9% опитаних. Майже 25% опитаних вважають важливими проблеми – боротьбу з корупцією та соціальну несправедливість.

Натомість у 120 виборчому окрузі (Городоцький, Мостиський та частина Самбірського райони) безробіття та проблема нових робочих місць турбує 52,7% опитаних громадян. На другому місці в жителів цього регіону є боротьба з корупцією – 32,6% опитаних. Серед найактуальніших проблем майже 30% респондентів назвали соціальну несправедливість, охорону здоров’я та ефективність розподілу і використання місцевого бюджету.

На першому місці найбільш актуальних проблем у жителів Личаківського, Шевченківського районів Львова та Пустомитівського району (118 виборчий округ) також є безробіття – ця проблема найактуальніша для 48,2% опитаних. Трохи відстає у рейтингу проблем цього регіону якість доріг – за неї проголосували 43,8% респондентів. Далі в рейтингу проблем – боротьба з корупцією (35,6%), охорона здоров’я (23%) та неефективність місцевої влади (26,3%).

У 121 виборчому окрузі (Борислав, Трускавець та Дрогобицький район) також майже 60% опитаних громадян турбує проблема безробіття. Актуальною для мешканців цього району є і проблема якості доріг ( 54,9% голосів опитаних). Також проблемами респонденти назвали соціальну несправедливість (37,8%), охорону здоров’я (30,1%), а також високі тарифи на комунальні послуги (ЖКГ) – 27, 8% опитаних, неефективність місцевої влади (26, 3%) та збереження традицій і розвиток української мови (25,2%)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...