• Головна
  • На стадіоні «Арена-Львів» урочисто відкрили Міжнародний економічний форум
12:39, 12 жовтня 2012 р.

На стадіоні «Арена-Львів» урочисто відкрили Міжнародний економічний форум

Основна увага ХІІ Міжнародного економічного форуму буде зосереджена на проблемах енергоощадності та розвитку бізнесу в аграрному секторі Львівщини.

Під час відкриття форуму голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк заявив, що цьогорічна тематика форуму присвячена таким актуальним питанням розвитку Львівщини як інвестиції та інновації у сфері енергоефективності та ресурсозбереження, розвитку агробізнесу, а також новим перспективам співпраці з країнами ЄС, інформує журналіст 032.ua.

«Саме ці напрями об’єктивно вважаються перспективними для економіки регіону, так і національного господарства України загалом, у сучасних умовах розвитку світогосподарських процесів. Відтак, мають стати цільовими орієнтирами інвестування, розвитку державно-приватного партнерства, міжрегіонального та транскордонного співробітництва» - наголосив М.Костюк.

Відтак, за словами голови ЛОДА, в цьому контексті слід розвивати програми підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, а саме програми енергозбереження в бюджетній сфері, де заплановано реалізувати 40 мікропроектів на суму 4,7 млн грн.

Михайло Костюк також звернув увагу на аграрний сектор, який посідає важливе місце в економіці Львівської області. За його словами, сьогодні потребує активізації робота органів регіональної влади зі створення сприятливих умов для підвищення ефективності вітчизняного агробізнесу, для якого характерні дефіцит інвестицій, інноваційних технологій, висококваліфікованих кадрів, недосконалою залишається система державної підтримки сільгоспвиробників, високою – вартість кредитних ресурсів.

На подолання цих проблем спрямована активна робота з розробки заходів регіональної політики. Зокрема, формується Програма розвитку сільських територій Львівської області до 2015 року, реалізовується низка галузевих програм, спрямованих на подолання названих економічних, інституційних та кадрових проблем розвитку сільських територій, у тому числі – Обласна програма конкурсу мікро проектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки, згідно якої на кінець 2012 року планується реалізувати 117 мікропроектів на загальну суму понад 10 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...