• Головна
  • До кінця тижня усі виборці мають отримати іменні запрошення для участі у голосуванні
10:35, 11 жовтня 2012 р.

До кінця тижня усі виборці мають отримати іменні запрошення для участі у голосуванні

Якщо ж у встановлений термін запрошення не надійде – звертайтеся до суду

Іменні запрошення на вибори, які пройдуть 28 жовтня 2012, вперше не потрібно буде заповнювати. ДВК отримають їх від органу ведення державного реєстру виборців роздрукованими і заповненими.

Про це розповіла виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська, інформує журналіст 032.ua.

Вона зазначила, що інформація, яка міститься у запрошеннях, є ідентичною тій, яка є в списку виборців. Відтак, О.Дащаківська наголосила, якщо виборець отримав запрошення із помилками, то ці помилки стовідсотково є і в списку виборців. Якщо ж виборець взагалі не отримав запрошення на вибори, тоді його немає і в списку.

Іменне запрошення, яке має дійти до виборця до 13 жовтня, є таким собі індикатором – треба чи не треба йти на виборчу дільницю, щоб перевірити себе у списку виборців. «Виборець повинен розуміти, що у день голосування він уже не зможе внести зміни до списку виборців, бо суди у цей день не працюватимуть», - додала О.Дащаківська.

Нагадуємо, виборець має право виправити неточності у списках виборців. Він має право звернутися: до дільничної комісії не пізніше, ніж за п'ять днів до дня голосування; до органу ведення Держреєстру виборців - не пізніше, ніж за п'ять днів до дня голосування; до суду не пізніше, ніж за два дні до дня голосування.

Відповідно до закону про вибори, не пізніше, ніж за два дні до голосування дільничні комісії, отримують від органу ведення Держреєстру виборців уточнені списки виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...