• Головна
  • Населенню розкажуть про вибори в онлайн-режимі
16:50, 10 жовтня 2012 р.

Населенню розкажуть про вибори в онлайн-режимі

Зокрема, про те, що у бюлетенях вже не буде графи «проти всіх» 

Львівська обласна громадська організація «Комітет виборів України» презентувала проект підвищення обізнаності виборців про їхні права та виборчі процедури, інформує журналіст 032.ua.

Як зазначила виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська, на сьогодні більшість виборців не усвідомлені того, як проходитимуть вибори 28 жовтня. До прикладу, вони не обізнані з новим виборчим законодавством, багато хто навіть не знає, що на виборах вони отримають замість одного бюлетеня два, не знають, що у бюлетенях не буде графи «проти всіх», тощо.

Відтак, виборці можуть отримати всю інформацію про вибори в онлайн-консультаціях, які розміщені на сайті «Вибори в Україні». Доступ до таких консультацій буде у кожного селянина, повідомила О.Дащаківська, оскільки на кожній дільниці будуть встановлені камери,що працюватимуть в режимі онлайн.

Окрім онлайн-консультацій виборці зможуть отримати відповідну інформацію у юристів та фахівців із виборчого законодавства за телефоном «гарячої лінії» КВУ - (044) 425-21-66.

Також КВУ запроваджує новинку - «Вебінари для виборців». «Це семінари, що вже розміщені в Інтернеті. Прослухавши семінар, виборці можуть в онлайн режимі ставити фахівцям запитання, на які отримають відповіді», - розповіла Оксана Дащаківська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...