• Головна
  • За голос одного виборця пропонують 100-200 гривень
17:43, 9 жовтня 2012 р.

За голос одного виборця пропонують 100-200 гривень

Натомість вимагають копію паспорта, і кажуть, що на дільницю приходити вже не потрібно

Виборці перебувають під сильним пресом громадської думки, що, мовляв, всі політичні партії однакові, а тому вважають за потрібне продати свій голос на виборах. Один голос коштує 100-200 грн. Про це сьогодні під час прес-конференції розповіла виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська. 

Такою ситуацією користуються багато політичних партій та кандидатів. Але використовують її для того, щоб очорнити своїх конкурентів, а не для того, щоб дійсно купити голос виборців.

«Були випадки, коли хтось дзвонив виборцям від імені Васюника, від Лопушанського і пропонував 100-200 грн за голос. При цьому, вони вимагали зустрічей з виборцями, але на них ніхто не приходив. Це просто ведеться компрометація цих кандидатів», - розповіла О.Дащаківська.

Водночас, як повідомила виконавчий директор ЛОГО КВУ, у сільських районах Львівщини були зафіксовані факти, коли такі перемовини велися від представників Партії регіонів. Вони пропонували 100 грн за голос, але при цьому вимагали копію паспорта і казали, що на дільницю виборцю уже приходити не потрібно.

«Я застерігаю, що фактично ціна голосу виборця - це не тих 100 чи 200 грн, які їм пропонують. Ціна голосу – це можливість змін в українській політиці, в нашій державі. Якщо ми готові продати свій голос, значить, ми гідні того парламенту, який ми отримаємо після виборів», - додала Оксана Дащаківська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...